DUYURULAR
Yılancı; Teşkilat Ziyaretlerine Aralıksız Devem Ediyor

Yılancı; Teşkilat Ziyaretlerine Aralıksız Devem Ediyor


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Metin Yılancı, Genel Başkan Yardımcıları Bilal Oktay Çiçeklitaş ve Feyim Bingöl Şırnak’taki hizmet kolumuza bağlı kurumları ziyaret ettiler

Şırnak ziyaretinde Genel Başkan Yılancı;  Şırnak Valisi Mehmet Aktaş’ı, Cizre Cumhuriyet Başsavcısı Abdulhamit Durgut’u, Şırnak Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz’ı, Şırnak İşkur İl Müdürü Mehmet Sadık Bora’yı, Ipekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yalçın Özden’i, Cizre İlçe Yazı İşleri Müdürü Selahattin Özkan’ı, Cizre Nüfus Müdürü Hikmet Duman’ı ve Cizre SGK Müdürü Levent Yüce’yi makamlarında ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundu.

 

Genel Başkan Metin Yılancı düzenlenen toplantıda şu açıklamalarda bulundu “Büro Memur-Sen’in büyük sorumlulukları vardır. Bu sorumluluğun hepimiz farkında olmalıyız. Ülkede yaşanan olaylara da değinen Genel Başkan Yılancı sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Geçmişteki tecrübelere dayanarak, ayrışarak bir yere varılamayacağı herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Kutuplaşmanın kimseye bir fayda sağlamayacağı aşikârdır. Görünen o ki azim ve kararlılıkla umutsuzluğa kapılmadan yolumuza devam edeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden birlikten kuvvet doğar sözünü haykırarak bir ve beraber olduğumuzu belirterek herkese kucak açarak kardeşlik iklimini tesis edeceğiz” dedi.

Büro Memur-Sen’in elde ettiği kazanımlar hakkında da bilgiler veren Yılancı, “Sendikal faaliyetlerin en iyi şekilde değerlendirildiğini, alınan kazanımların her geçen gün daha da artarak katlanacağını söyledi. Genel Başkan, Büro hizmet kolunda birçok kazanım elde etmemize rağmen bunları görmezden gelen bazı çevreler olumsuz algı oluşturmaya çalışmaktadırlar. Bizler kazanımlarımızı anlatarak bu olumsuz algıyı ortadan kaldırmalıyız” dedi.

Sorun ve çözüm önerilerinin dile getirildiği toplantıda katılımcılar ile karşılıklı fikir alışverişi yapan Genel Başkan Metin Yılancı, Şırnak’taki hizmet kolumuz bağlı kurumları da ziyaret ederek çalışanların sıkıntılarını yerinde dinledi.


Şırnak ziyaretinde Genel Başkan ve Genel Başkan Yardımcılarına, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Abdullah Çatı, Büro Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Fırat Güler, Büro Memur-Sen Şırnak Şube Başkanı Mehmet Akdeniz, il ve işyeri temsilcileri eşlik etti.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans