DUYURULAR
Yılancı Konya İl Divan Toplantısına Katıldı

Yılancı Konya İl Divan Toplantısına Katıldı


Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanlığı genişletilmiş İl Divan kurul toplantısı, Genel Başkan Metin Yılancı, Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, ilçe temsilcileri ve çok sayıda kurum temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen’in açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Çimen “ Konyamızda Kamu çalışanlarının her sorununun çözümü noktasında çalışmalar yapmaktayız. Sizin taleplerinizi çözmek için bu makamlarda bulunuyoruz. Zaman içerisinde tüm sorunlarınızın ve taleplerinizin çözümün sağlanması için tüm gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Büro Memur-Senliler kazanacak. Çalışanı memnun edip hizmeti memnun sunacağız" dedi.

Memur-Sen Konya İl temsilcisi Nafiz Karlıer’in selamlama konuşmasının ardında söz alan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Metin Yılancı; "Büro Memur-Sen’in erdemli sendikacılık anlayışıyla, kamu görevlilerinin sorunlarının çözümüne paydaş olarak, yeni kazanımlar elde etmeyi sürdüreceğiz.


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Metin Yılancı, Konya Genişletilmiş İl divan toplantısında yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “ Arkadaşlar ben sizin karşınızda Genel Başkan olarak değil bir kardeşiniz olarak bulunuyorum. Genel Başkanlıklar gelip geçici, bir genel başkan gelir biri gider. Sizin kardeşiniz bir mesai arkadaşı olarak buradayım. Suriye’de Askerimize selam veriyor, bizde selam vererek konuşmamıza devam edelim. 

Toplu sözleşme sürecinde tüm bakanlıklara tek tek gittik. Bizimde devletimizden memurlar olarak alacaklarımız var. Bize devletin sendikasının diyorlar Allah razı olsun Devletimizin milletimizin sendikasıyız elbet. Sözleşme anında bu bize sorulduğunda peki siz kimin yanlısınız dediğim zaman kimse bir şey söylemiyordu. 96 madde ile sözleşmeye gittik. 96 maddenin bir tanesi dahi üyelerimizin hakkı değilmiydi çok şaşırdık. ” dedi.


Toplantıda sendikanın çalışmaları hakkında bilgiler verildi ve önümüzdeki dönem yapılabilecek çalışmalar hakkında katılımcılar ile görüş alışverişinde bulunularak yeni yol haritası belirlendi.

 


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans