DUYURULAR
Yılancı Düzce Teşkilatıyla Buluştu

Yılancı Düzce Teşkilatıyla Buluştu


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Metin Yılancı Düzce’de hizmet kolumuza bağlı Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve İŞKUR İl Müdürü Ferhat Acar’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Genel Başkan Metin Yılancı Düzce İl Divan Toplantısın ’da yaptığı konuşmada “ Kamu görevlisi üyelerimizin özlük haklarını korumak ve iyileştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. 8 Bakanlık ve 60 yakın kurumu temsil eden sendikamız her geçen gün artan üye sayısıyla yetkiyi perçinleyerek, kararlı adımlar ile hedeflerine doğru ilerlemektedir” dedi.

Yılancı “Düzce teşkilatımızın çalışkan yapısı bizleri sevindirmekle beraber gelecek için umut veriyor bütün teşkilatımızdan zirveyi yakalayarak yeni destanlar yazmasını bekliyoruz, gücümüze güç katan tüm teşkilatımıza, üyelerimize, iş yeri temsilcilerimize teşekkür ediyorum”.

Büro Memur-Senin  Hizmet kolu çalışanlarının sesi ve temsilcisi olduğunu söyleyen Genel Başkan Metin Yılancı, Büro Memur-Sen’in haklının yanında, haksızlıkların karşısında duran bir sendika olduğunu ifade etti. Büro Memur-Sen’in yaptığı başarılı çalışmalarla her geçen gün üye sayısını arttırdığını kaydeden Yılancı,  Büro Memur-Sen bayrağını daima zirvede dalgalanması için mücadele veren tüm şubelere teşekkür etti ve teşkilatlarının başarılı çalışmalarıyla üye sayısının daha iyi yerlere geleceğini söyledi. 5. Dönem toplu sözleşmede vereceğimiz mücadele ile kamu görevlilerimizin mali ve özlük haklarında en iyi toplu sözleşme mutabakat metnine imza atacağız dedi.

Sorun ve çözüm önerilerinin dile getirildiği Düzce il divan toplantısı katılımcılar ile karşılıklı fikir alışverişi yapılarak sona erdi. Toplantıya Memur-Sen'e bağlı diğer sendikaların temsilcileri, işyeri temsilcileri ve üyelerimiz katıldı.

Düzce ziyaretinde Genel Başkan Metin Yılancı Büro Memur-Sen Düzce Şube Başkanı Mahmut Gazi Yılmaz ve şube yönetim kurlu üyeleri eşlik etti. Genel Başkan Metin Yılancı Düzce’de yapmış olduğu ziyaretler ve toplantılar sonrası 81Oray TV’deki programa katılarak sendikal gündem ’deki konuları değerlendirdi.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans