DUYURULAR
Yılancı Aksaray, Niğde, Adana, Osmaniye, Mersin ve Karaman Teşkilatı İle Buluştu

Yılancı Aksaray, Niğde, Adana, Osmaniye, Mersin ve Karaman Teşkilatı İle Buluştu


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Metin Yılancı Aksaray, Niğde, Adana, Osmaniye, Mersin ve Karaman'da şube başkanları, şube yönetim kurulu üyeleri ve Büro Memur-Sen teşkilatı ile bir araya geldi.

Genel Başkan Yılancı  Aksaray Şube Başkanı Şaban Bülbül, Niğde Şube Başkanı Mehmet Ali Cıncık, yönetim kurulu üyeleri, Mersin Şube Başkanı Ahmet Kızıl, Adana 1 Nolu Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver, Adana 2 Nolu Şube Başkanı Mustafa Mengütaycı, şube yönetim kurulu üyeleri, Adana Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz, Osmaniye Şube Başkanı Ebubekir Yılmaz, Memur-Sen Karaman İl Başkanı Yunus Özdemir, Büro Memur-Sen Karaman Şube Başkanı Cavit Bardak, şube yönetim kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri ve hizmet kolumuza bağlı kurum çalışanları ile bir araya gelerek sendikal faaliyetleri üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkan Metin Yılancı şube başkanlarımız ve hizmet kolu çalışanlarımızla yaptığı toplantılarda toplu sözleşme süreci ve büro memur-senin sendikal çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  5. Dönem Toplu Sözleşmenin kamu görevlilerinin ve hizmet kolu çalışanlarımızın beklentilerini karşılanmadığını, belirterek, şunları söyledi: Kamu işvereni konuyu hakem kuruluna götürdü. Hakem kurulu kararı ise bir hayal kırıklığı yarattı o süreçte neler oldu, neler yaşadık, hangi süreçlerden geçtik bunları sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle sağlam bir hazırlık süreci geçirdik. ‘Talebiniz teklifimiz olsun’ dedik. Bütün teşkilatımızın fikrini aldık, tekliflerimizi hazırlarken gerçeklikten kopmadık Büro Hizmet Kolunun makul teklifleri ile masaya oturduk ne teklifimiz nede talebimiz karşılık bulmadı ve masayı terk ettik. Gelinen nokta itibari ile bundan sonra büro emekçilerinin haklarını ve alın terini farklı platformlarda arayacağız hak verilmez alınır sloganı ile çalışmalarımıza devam edip Büro Memur-Senin bayrağını daha yukarılarıyla taşıyacağız” dedi.  

Genel Başkan Metin Yılancı il ziyaretlerinde üyelerimiz ve kurum personeli ile istişarelerde bulunarak çalışma hayatı içerisinde karşılaştıkları sorunlar hakkında notlar aldı ve büro memur-sen teşkilatı ile fikir alışverişinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans