DUYURULAR
Yazgan, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu’yla Görüştü

Yazgan, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu’yla Görüştü


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüşerek görevinin hayırlı olmasını diledi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, beraberindeki heyetle birlikte Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile parti genel merkezindeki makamında görüştü. Genel Başkan Yusuf Yazgan, Temel Karamollaoğlu’na görevinin hayırlı olmasını diledi.

Genel Başkan Yazgan, sendika olarak Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolu’ndaki kurumlarda çalışan kamu görevlilerinin en iyi haklara sahip olması için çalıştıklarını belirtti. Özelde kamu görevlilerinin sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışırken genelde de vatanın ve milletin menfaatlerini savunduklarını vurgulayan Yazgan, “Nereden gelirse gelsin haksızlıkların karşısındayız, mazlumlarının yanındayız. Ülkemiz 15 Temmuz gibi kritik bir süreçten geçti.  Hain darbe girişiminin ilk anından itibaren Büro Memur-Sen olarak tüm teşkilatlarımızla, üyelerimizle alanlarda olduk. Namlusunu millete çeviren tanklara karşı durduk. Milletimize ve vatanımıza ihanet edenlerin heveslerini kursaklarında bıraktık. Sendikacılık sadece belirli bir kitleye hizmet etmek değildir. Sendikacılık kamu görevlilerinin yanı sıra vatanına ve milletine hizmet etmektir. İşte biz bunu yapıyoruz. Bunun için büyük bir sendikayız” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Yazgan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Büro Memur-Sen’i yakından takip ettiğini belirten Temel Karamollaoğlu, “Rahmetli Necmettin Erbakan Hocamız verdiği zamlarla memurun yüzünü güldürdü. İnşallah memur kardeşlerimiz bundan sonrada güzel haklara sahip olurlar. Parti olarak memurlarımızın hakları için elimizden geleni yapmaya hazırız” diye konuştu.

Görüşmenin ardından Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, 1993 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’ndeki öğrencilik zamanında Milli Gençlik Vakfı’yla çıkarttıkları ve kendi şiirinin de yer aldığı ‘Gençliğin Sesi’ isimli dergiyi Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu’na hediye etti. Dergiyi inceleyen Karamollaoğlu, Yazgan’a teşekkür etti. 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans