DUYURULAR
Yazgan: Gün, Birlik ve Beraberlik Günüdür

Yazgan: Gün, Birlik ve Beraberlik Günüdür


Büro hizmet kolunda çalışan kamu görevlilerinin gür sesi olan Büro Memur-Sen, yeni yönetim kuruluyla ilk toplantısını yaptı. Toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Memur sendikacılığında lokomotif görevini üstlenen, büro hizmet kolunda genel yetkili sendika olan Büro Memur-Sen, yeni yönetim kuruluyla ilk toplantısını bugün yaptı. Samimi bir havada geçen toplantıda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, "Birliğe ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde yeniden kardeşlik duygularımızı harekete geçirmeliyiz" dedi. Yazgan, "Samimiyetinden en ufak bir şüphe bile duymadığım Büro Memur-Senimizin üyeleri; tüm unsurlarıyla, bugüne kadar olduğu gibi, bu günden sonra da iç içe, dostça, kardeşçe, dayanışma içinde kamu görevlilerinin özlük haklarının iyileştirilmesi ve çalışma koşullarının düzeltilmesi için çalışmaya devam edecektir. Üyelerimizin arasına nifak sokmak isteyenler, üyelerimizi birbirinden ayırmak, koparmak, uzaklaştırmak isteyenler, her zaman kaybettikleri gibi hiç şüphesiz bugün ve yarın da yine kaybetmeye mahkûm olacaklardır." şeklinde konuştu.

HEDEF 100 BİN
ÜYE
"Gün mücadele günü, gün birlik ve beraberlik günüdür" diyen Yusuf Yazgan, şunları söyledi: "Tüm teşkilatlarımızla, kamu görevlilerimizin haklarını en iyi konuma getirmek için mücadelemize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Büro Memur-Sen olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da daha çok çalışarak, üye sayımızı 100 binlere çıkaracağız."

Diğer taraftan, Büro Memur-Sen yönetimi, 13-14 Aralık'ta yapılan sendikanın 5. Olağan Genel Kurulunda delegasyonun verdiği karara saygı duyup bu karara bağlı kalacağı, sendikanın geleceğiyle ilgili yetki sürecinde sendikal çalışmalarına doludizgin devam edeceği mesajı da verdi.

Toplantıya Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazganın yanı sıra, Genel Sekreter Mehmet Hadi Erdoğmuş, Genel Mali Sekreter Vecdi Yanbaz, Genel Teşkilat Sekreteri Kutbettin Aydın, Genel Eğitim Sekreteri Sezayi Soysal, Genel Toplu Sözleşme Sekreteri Mustafa Mengütaycı ve Genel Basın Sekreteri Nihat Tunç katıldı.ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans