DUYURULAR
YAZGAN: BÜRO MEMUR-SEN BAYRAĞI HER ZAMAN ZİRVEDE DALGALANACAK

YAZGAN: BÜRO MEMUR-SEN BAYRAĞI HER ZAMAN ZİRVEDE DALGALANACAK


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, "Ülkemizin dört bir yanında iki bayrak dalgalanıyor. Biri Türkiye bayrağı diğeri Büro Memur-Sen bayrağı. Ülkemizin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına tüm illerdeki teşkilatlarımızla kamu çalışanlarımız için mücadele ediyoruz" dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Genel Teşkilat Sekreteri Murat Sipahi ile birlikte Sinop ve Kastamonu’nun ardından Bartın’a geçti. Bartın teşkilatıyla toplantıda bir araya gelen Genel Başkan Yusuf Yazgan, ildeki teşkilatlanma çalışmaları ve kamu çalışanlarının sorunları hakkında bilgi aldı.
 
Toplantıda açıklamalarda bulunan Yazgan, Büro Memur-Sen’in kamu çalışanları ve ülkeye yönelik hizmet sendikacılığı yaptığını söyledi. Her zaman haksızlığın karşısında, haklının yanında olduklarını belirten Yazgan, ilkeli ve etkili sendikacılık sayesinde sayısız kazanıma imza attıklarını kaydetti.
 
Büro Memur-Sen’in kamu çalışanlarının adresi haline geldiğini vurgulayan Yazgan, “Bizim amacımız kamu çalışanlarımızın en iyi haklara sahip olmasıdır. Bunun için var gücümüzle mücadele etmeye devam ediyoruz. Şüphesiz mücadelemiz kamu çalışanlarımız tarafından takdirle karşılanıyor. Yaptığımız çalışmalarla, elde ettiğimiz kazanımlarla düzenli olarak üye sayımız artıyor. Geçtiğimiz yıl aldığımız genel yetkimizi üye sayımızı arttırarak devam ettiriyoruz. Ülkemizin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına tüm illerdeki teşkilatlarımızla kamu çalışanlarımız için mücadele ediyoruz. Tüm illerimizde teşkilatlanmış durumdayız. Ülkemizin dört bir yanında dalgalanan iki bayrak var. Bunlardan birisi Türk bayrağı, diğeri Büro Memur-Sen bayrağı. Bu bayraklarımız ilelebet zirvede dalgalanmaya devam edecek” dedi.
 
Yazgan, kamu çalışanlarının sorunlarını yerinde dinlemek ve teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi almak için il ziyaretlerine devam edeceklerini sözlerine ekledi.
 
Genel Başkan Yazgan, Bartın’ın ardından ise Zonguldak'a geçerek beraberindeki heyetle birlikte Sosyal Güvenlik Kurumu Zorguldak İl Müdürü olarak atanan Çiğdem Acar'ı ziyaret etti. Yusuf Yazgan, Çiğdem Acar'a gödevinde başarılar diledi.
 
 
 
 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans