DUYURULAR
Yanbaz: Türkiye’nin Ücra Noktalarına Ulaşan Örgütlü Bir Teşkilatız

Yanbaz: Türkiye’nin Ücra Noktalarına Ulaşan Örgütlü Bir Teşkilatız


Memur-Sen Ankara İl Başkanlığı Başkanlar Kurulu’nda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Türkiye’nin en ücra noktalarına kadar ulaşan örgütlü bir teşkilatız. Dünyanın neresinde inleyen bir yürek varsa oraya insanlık taşıyoruz” dedi.

Memur-Sen Ankara İl Başkanlığı Başkanlar Kurulu Toplantısı Büro Memur-Sen’in ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Memur-Sen Ankara İl Başkanı Mustafa Kır ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların Ankara şube başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Memur-Sen’in ve bağlı sendikaların kamu görevlilerinin, milletin, mazlumların sesi ve sözcüsü olduğunu söyledi. Kamu görevlilerin daha iyi haklara sahip olabilmesi, özgür ve güçlü bir Türkiye için büyümeye ve güçlenmeye devam edeceklerini belirten Genel Başkan Vecdi Yanbaz, “Memur-Sen olarak Türkiye’nin ve bölgenin en büyük emek hareketiyiz. Ülkemizin dört bir yanında bayrağımız zirvede dalgalanıyor. Türkiye’nin en ücra noktalarına kadar ulaşan örgütlü bir teşkilatız. Kamu görevlilerinin yetkili sendikası olarak her kurumda varız. Kamu görevlilerimizin hakları için, daha özgür ve güçlü bir Türkiye, daha adil bir dünya için Memur-Sen’i, Büro Memur-Sen’i daha da büyütmeliyiz. Büro Memur-Sen olarak ilk hedefimiz 100 bin üyeye, Memur-Sen olarak 1 Milyon 111 bin 111 üyeye ulaşmaktır. Hedeflerimize ulaşmak için durmadan, yorulmadan, bıkmadan, gece gündüz çalışacağız. İnşallah hedeflerimizi hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

Geçtiğimiz yıl yapılan 3’üncü dönem toplu sözleşmede toplamda 213 kazanıma imza atarak büyük bir başarı elde ettiklerini kaydeden Yanbaz, “Bu yıl 4’üncü dönem toplu sözleşmeyi yapacağız. Şu anda Memur-Sen’e bağlı sendikalar olarak illerdeki kamu görevlilerimizle buluşuyor, talepleri alıyoruz. Çözülmeyi bekleyen sorunları toplu sözleşme masasına taşıyacağız. Bu güne kadar kamu çalışanlarının çözülemez denilen sorunlarını çözdüğümüz gibi diğer sorunlarını da çözeceğiz inşallah. Toplu sözleşmede dişe diş, kora kor bir mücadele, yorgunluk ve alın teri bizleri bekliyor. İnşallah kamu görevlilerimiz için yeni kazanımlara imza atacağız” diye konuştu.

Memur-Sen’e bağlı sendikaların Ankara şube başkanları, toplantının ardından Genel Başkan Yanbaz’a görevinin hayırlı olmasını dileyerek çiçek takdim ettiler.  

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans