DUYURULAR
Yanbaz: Oturan Değil, Kamu Görevlilerimizin Ayağına Giden Sendikayız

Yanbaz: Oturan Değil, Kamu Görevlilerimizin Ayağına Giden Sendikayız


Manisa’da kamu görevlileriyle görüşen Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Büro Memur-Sen olarak hizmet sendikacılığı yapıyoruz. Oturan değil, kamu görevlilerimizin ayağına giden sendikayız. Bunun için güçlü ve yetkiliyiz” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, beraberindeki Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı, Bekir Turhan, Manisa Şube Başkanı Sultan Murat Özkan ve şube yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Manisa’daki kurumları ziyaret etti. Kamu görevlileriyle bir araya gelen Genel Başkan Vecdi Yanbaz ve beraberindeki heyet, kamu görevlilerinin sorun ve taleplerini dinleyerek not aldı. Genel Başkan Yanbaz, sorunların çözümü, taleplerin karşılanması için sendika olarak gerekli girişimlerde bulunacaklarını söyledi.

Sendika olarak kuruldukları günden itibaren kamu görevlilerine, millete ve ülkeye hizmet etmeyi şiar edindiklerini belirten Vecdi Yanbaz, “Sendika olarak bir yandan kamu görevlilerimizin haklarını savunurken diğer yandan da milletimizin refah seviyesi, ülkemizin daha iyi noktalara gelmesi için mücadele ediyoruz. Bizler başkaları gibi kırıp dökerek değil, insan odaklı düşünerek, hizmet ederek, kazanım üreterek sendikacılık yapıyoruz. Büro Memur-Sen olarak ülke genelinde teşkilatlanmış durumdayız. Nerede bir sorun varsa bizler oradayız. Oturan değil kamu görevlilerimizin ayağına giden sendikayız. Bunun için güçlü ve yetkiliyiz. Kamu görevlilerimizin hakları için, milletimiz ve ülkemiz için büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğiz. İlk hedefimiz olan 100 bin üyeye, kamu görevlilerimizin tercihi ve teşkilatlarımızın özverili çalışmalarıyla en kısa sürede ulaşacağız. Kamu görevlilerimizden aldığımız gücü kamu görevlilerimiz, ülkemiz ve milletimiz için kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

Genel Başkan Vecdi Yanbaz ve beraberindeki heyet daha sonra Manisa Defterdarı Şenol Gezer ve Manisa SGK İl Müdürü Yavuz Kurt’u makamında ziyaret etti. Ziyaretlerde kamu görevlilerin sorun ve talepleri görüşüldü.

Genel Başkan Yanbaz ve beraberindeki heyetin kurum ziyaretleri sırasında çok sayıda kamu görevlisi Büro Memur-Sen’e üye oldu.

 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans