DUYURULAR
Yanbaz: Kamu Görevlilerimizin Dertlerine Derman Olacağız

Yanbaz: Kamu Görevlilerimizin Dertlerine Derman Olacağız


Konya’da kamu görevlileriyle toplantı yapan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Kamu görevlilerimizin sorun ve taleplerini toplu sözleşmeye taşıyacağız. Geçtiğimiz yıl toplu sözleşmede 213 kazanıma imza attığımız gibi bu yıl da çok sayıda kazanıma imza atacak, kamu görevlilerimizin dertlerine derman olacağız” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen ve şube yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Konya Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver ve Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Konya Bölge Müdürü İsmail Çapoğlu’nu makamında ziyaret etti. Genel Başkan Vecdi Yanbaz, kurumlardaki kamu görevlilerinin sorun ve talepleri hakkında Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver ve Tüik Bölge Müdürü İsmail Çapoğlu’yla bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Konya Vergi Daire Başkanı Ünver ve TÜİK Bölge Müdürü Çapoğlu, Genel Başkan Yanbaz ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Yanbaz ve beraberindeki heyet, Konya Valiliği ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ndeki kamu görevlileriyle de bir araya gelerek onların taleplerini dinledi.

KAMU GÖREVLİLERİYLE TOPLANTI

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yanbaz ve beraberindeki heyet, daha sonra kamu görevlileriyle toplantı yaptı. Toplantıda konuşan Genel Başkan Vecdi Yanbaz, sendika olarak kamu görevlilerinin hakları için mücadele ettiklerini söyledi. Haksızlık kimden ve nerden gelirse gelsin dik durduklarını belirten Genel Başkan Yanbaz, her platformda kamu görevlilerinin sorunlarını gündeme getirdiklerini, haklarının verilmesi gerektiğini vurguladıklarını kaydetti.

KAMU GÖREVLİLERİMİZİN DERTLERİNE DERMAN OLACAĞIZ

Bu yıl 4’üncü dönem toplu sözleşmenin yapılacağını hatırlatan Vecdi Yanbaz, tüm sorun ve talepleri toplu sözleşmeye taşıyacaklarını açıkladı. Yanbaz, “Bizler şiddet, ötekileştirme, ayrımcılık üzerinden sendikacılık yapmıyoruz. Bizim merkezimiz de emek, alın teri hak ve adalet vardır. Ülkemiz ve milletimiz için alın teri döken, emek harcayan kamu görevlilerimizin haklarını en iyi konuma getirmek için çalışıyoruz. Şu anda ülkemizin dört bir yanındaki teşkilatımız kamu görevlileriyle buluşuyor, onların sorun ve taleplerini alıyor. Bu sorun ve talepleri toplu sözleşmeye taşıyacağız. Geçtiğimiz yıl toplu sözleşmede 213 kazanıma imza attığımız gibi bu yıl da çok sayıda kazanıma imza atacak, kamu görevlilerimizin dertlerine derman olacağız” dedi.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans