DUYURULAR
Yanbaz: Hak ve Adalet İçin Her Zaman, Her Yerdeyiz

Yanbaz: Hak ve Adalet İçin Her Zaman, Her Yerdeyiz


Muş’ta gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından il divan toplantısına katılan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Hak ve adalet için mücadele ediyoruz. Bunun için her zaman, her yerdeyiz. Bu mücadelede bıkma, yorulma, vazgeçme, geri dönme yoktur” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Muş’ta temaslarda bulundu. Genel Başkan Vecdi Yanbaz, ilk olarak Genel Başkan Yardımcısı Feyim Bingöl, Muş Şube Başkanı Erol Avcı ve şube yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Muş Vali Yardımcısı Alper Çifci’yi makamında ziyaret etti. İldeki kamu görevlilerinin sorunları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulunan Genel Başkan Yanbaz, kamu görevlilerinin sorunlarının çözüme kavuşturularak taleplerinin karşılanmasını istedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Yardımcısı Çifci, kamu görevlilerinin hakları için elinden geleni yapacağını belirtti. Çifci, sorunların çözümü için Büro Memur-Sen heyetiyle görüşmeye her zaman hazır olduğunu kaydetti.

Vecdi Yanbaz, Vali Yardımcısı Çifci’nin ardından beraberindeki heyetle birlikte Muş Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, İş Kur İl Müdürü Mehmet Emin Taylan, Defterdar Mustafa Bakır, Defterdar Yardımcısı Mustafa Erdem ve Defterdarlık Personel Müdürü Mustafa Ferhat Eker’i ziyaret etti. Yanbaz, kurum yöneticileriyle kamu görevlilerinin sorunlarının çözümü için yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yanbaz, ziyaretlerden sonra Genel Başkan Yardımcısı Feyim Bingöl ile birlikte Muş Şube Başkanımız Erol Avcı, şube yönetim kurulu üyeleri ve işyeri temsilcilerinin yer aldığı il divan toplantısına katıldı. Toplantıda şube olarak yapılan çalışmalar ve hedefler değerlendirildi.

Toplantıda konuşan Vecdi Yanbaz, Büro Memur-Sen’in ülkenin dört bir yanında yer alan teşkilatlarıyla hak ve adalet mücadelesi verdiğini söyledi. Yanbaz, “Kurulduğumuz günden itibaren merkezimizde hak ve adalet oldu. Her zaman kamu görevlilerimizin hakları için, ülkemiz ve milletimizin geleceği için mücadele ettik, etmeye de devam ediyoruz. Doğru bildiğimiz yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. Ülkemizin dört bir yanında bayrağımızı zirvede dalgalandıran teşkilatımızla nerede bir haksızlık, adaletsizlik olursa oradayız. Bu mücadelede bıkma, yorulma, vazgeçme, geri dönme yoktur. Nerede bir kamu görevlimizin sorunu olsa orada olmaya, onun hakkını savunmaya devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin de adalet için bölgesinde ve dünyada mücadele ettiğini vurgulayan Yanbaz, “Bizim güçlü bir ülkemiz var. Ülkemiz gücünü adaletten, haksızlık karşısında susmamasından alıyor. Devletimiz, içeride ve dışarıda hainlerle mücadele ediyor. Şu anda kahraman ve şanlı ordumuz düzenlediği Zeytin Dalı Harekatıyla Afrin’de. Mehmetçiğimiz bölgede terör koridoru oluşturulmasını engellemek, ülkemize yapılabilecek terör saldırılarının önüne geçmek için mücadele ediyor. Bu harekat, sadece ülkemiz için değil, aynı zamanda Suriye’nin Suriyelilere verilmesi, halkın terör belasından uzak bir şekilde yaşaması için de çok önemli. İşte bizler o kadar büyük bir milletiz ki, haksızlık ve adaletsizlik karşısında susmuyor, nerede olursa olsun mazlumun yanında yer alıyor, adalet için mücadele ediyoruz” diye konuştu. 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans