DUYURULAR
Yanbaz: Gelecek Gençler Eliyle İnşa Edilecek

Yanbaz: Gelecek Gençler Eliyle İnşa Edilecek


Genç Memur-Sen heyetini kabul eden Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Çağın gelişmelerini yakından takip eden, üretebilen ve bunu yaparken de değerleri ve geleneklerini koruma başarısını gösteren bir gençlik arzuluyoruz” dedi.

Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan ve beraberindeki heyet Büro Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Genç Memur-Sen Genel Başkanı Beyhan, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, Genel Başkan Yardımcıları Yıldırım Akbaba, Turan Çetinkaya ve Feyim Bingöl’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Büro Memur-Sen olarak Genç Memur-Sen’in yürüttüğü faaliyetleri desteklediklerini ifade etti. 

GENÇ MEMUR-SEN’İN FAALİYETLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

Genç Memur-Sen’i, Türkiye’nin geleceğinde rol alacak, geleceğin sendikacılarının yetiştiği bir akademi olarak gördüklerini belirten Yanbaz, “Büro Memur-Sen olarak Genç Memur-Sen’i önemsiyor ve destekliyoruz. Mehmet Akif Ersoy’un dile getirdiği Asım’ın Nesli’nin bu teşkilattan yetişeceğine inanıyoruz. Gençlerin bir araç olarak kullanılmasına asla izin vermemeliyiz. Unutmayalım ki, gelecek onların eliyle inşa edilecek” dedi.

DEĞERLERİYLE BARIŞIK BİR GENÇLİK ARZULUYORUZ

Gelecek kuşaklara sağlam adım atan bir gençliğin oluşması için Genç Memur-Sen’e önemli görevler düştüğünü vurgulayan Yanbaz, “Gençlerin içinde yer almadığı bir tabloyu, düşünmek dahi istemiyorum. Gençlerin olmadığı her adım, her faaliyet eksik kalacaktır. Çağın gelişmelerini yakından takip eden, üretebilen ve bunu yaparken de değerleri ve geleneklerini koruma başarısını gösteren bir gençlik arzuluyoruz” ifadelerini kullandı.

Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan ise, “Hedefimiz adil bir düzen ve yaşanılabilir bir dünya kurmaktır. Gençler bu süreçte önemli bir konumdadır. 81 ilde teşkilat yapımızı tamamlayarak önemli bir aşamaya geldik. Hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz” şeklinde konuştu.

Beyhan, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz ve Yönetimine Genç Memur-Sen’e verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans