DUYURULAR
Yanbaz: Çember Daralıyor Ama Türkiye Oyunu Bozacak

Yanbaz: Çember Daralıyor Ama Türkiye Oyunu Bozacak


Büro Memur-Sen Ordu Şubesinin il divan toplantısında, ülkemizi köşeye sıkıştırmaya çalışan Batılı ülkelere dikkat çeken Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Çember daralıyor ama Türkiye de uyumuyor. Allah’ın izniyle millet olarak el ele verip, bu oyunu bozacağız." dedi.

Büro Memur-Sen Ordu Şubesinin il divan toplantısı Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz ve Genel Başkan Yardımcısı Metin Yılancı’nın katılımlarıyla Ordu’da yapıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Vecdi Yanbaz, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, teşkilatlanmanın önemine değindi. Büro Memur-Sen'in sendikacılığı tek boyutlu olmaktan kurtardığını belirten Yanbaz, "Bulunduğumuz illerde gündemi Büro Memur-Sen olarak biz belirlemeliyiz. Düşüncelerimizi üslup çerçevesinde bulunduğumuz yerlerde ifade ederek, gündemi biz oluşturmalıyız. Biz bu toplumun ortak değerleriyle barışık bir sendikayız. Yapacağımız alan çalışmalarında, prensiplerimizden taviz vermeden süreklilik arz eden bir metotla çalışmalarımıza devam etmeliyiz." şeklinde konuştu.

Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dikkat çeken Yanbaz, şunları söyledi: "Basit bir süreçten geçmiyoruz. Türkiye’nin gelişiminden rahatsız olan Batılı ülkeler var. Ülkemizin gelişimini durdurmak ve ülkemizi köşeye sıkıştırmak için her yolu deniyorlar. Çember daralıyor ama Türkiye de uyumuyor. Allah’ın izniyle millet olarak el ele verip, bu oyunu bozacağız." 

Büro Memur-Sen Ordu Şube Başkanı Ertuğrul Zabun ise, toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, birlik ve beraberlik vurguları yaptı. Başkan Zabun, “Üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında Büro Memur-Sen Ordu Şubesi olarak elimizden geleni yapacağız. Kimseyi ötekileştirmeden, kardeşlik duygularıyla çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda Memur-Sen Ordu İl Temsilcisi İsmail Çelenk, Büro Memur-Sen Samsun Şube Başkanı Mustafa Karabiber ve Giresun Şube Başkanı Abdurrahman Genç, Sosyal Güvenlik Kurumu Ordu İl Müdürü Yaşar Günay ile Ordu Ticaret İl Müdürü Şenel Çakır da hazır bulundu.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans