DUYURULAR
Yanbaz: Büro Memur-Sen, Sağlıklı ve İhlaslı Yürüyüşün Adıdır

Yanbaz: Büro Memur-Sen, Sağlıklı ve İhlaslı Yürüyüşün Adıdır


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Adana İl Divan Toplantısı’nda yaptığı konuşmada “Büro Memur-Sen, sağlıklı ve ihlâslı yürüyüşün adıdır. Büro Memur-Sen, sadece kamu görevlilerinin değil, tüm mazlumların sesidir” dedi.

Büro Memur-Sen Adana İl Divan Toplantısı Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Memur-Sen İl Başkanı Mehmet Sezer, Büro Memur-Sen Adana 1 Nolu Şube Başkanı Hacı Ahmet Curabaz, Adana 2 Nolu Şube Başkanı Celil Ali Yüce, Adana 1 Nolu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, delegeler ve çok sayıda işyeri temsilcisinin katılımıyla yapıldı.

Adana Öğretmenevi'nde yapılan toplantıda konuşan Genel Başkan Vecdi Yanbaz, Büro Memur-Sen’in sendikal anlayışının merkezinde emek, ekmek, insan onuru ve saygın iş olduğunu vurguladı. Yanbaz, “Büro Memur-Sen, sağlıklı ve ihlaslı yürüyüşün adıdır. Büro Memur-Sen, sadece kamu görevlilerinin değil, tüm mazlumların sesidir. İlkemiz, doğrunun ve haklının daima yanında yer almak ve bize emanet edilen görevleri layıkıyla yerine getirmektir” dedi.

100 bin üye hedefiyle yola çıktıklarını ve bu yönde durmadan, bıkmadan, yorulmadan yürüdüklerinin altını çizen Yanbaz, “Teşkilat olarak gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Durmadan, yorulmadan doğru bildiğimiz yolda yürüyoruz. Şimdi önemli bir hedefimiz var. Sesimizi daha gür çıkarmak, kamu görevlilerinin savunuculuğunu, mazlumların sözcülüğünü daha güçlü yapmak için hedefimiz 100 bin üyeye ulaşmak. Kısa süre içerisinde bu hedefe ulaşacağımızdan en ufak şüphem yoktur” diye konuştu.

Büro Memur-Sen’in 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı meydanlara indiğini, milli iradenin yanında yer aldığını hatırlatan Yanbaz, “Teşkilat olarak, 81 ilde darbe girişiminin ilk anından itibaren alanlara indik. Biz güçlü bir teşkilat olmasaydık, hainler amaçlarına ulaşacaktı. Bunun için daha güçlü olalım diyoruz. Gücümüze güç katmalıyız ki hainler ülkemizi bölmek, milletimizin geleceğini karartmak için bir daha böyle sinsi, kalleş planları akıllarından dahi geçiremesin” şeklinde konuştu.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans