DUYURULAR
Yanbaz: Amacımız, Kamu Görevlilerimizin En İyi Haklara Sahip Olmasıdır

Yanbaz: Amacımız, Kamu Görevlilerimizin En İyi Haklara Sahip Olmasıdır


Bursa’daki kurum yöneticileri ve kamu görevlileriyle bir araya gelen Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Erdemliler hareketi Büro Memur-Sen olarak amacımız kamu görevlilerimizin en iyi haklara sahip olmasıdır” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Turan Çetinkaya ile birlikte Bursa’daki kurumları ziyaret etti. Bursa Şube Başkanı Fatih Hafızoğlu ve şube yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği Genel Başkan Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Vekili Özşahin ve Genel Başkanı Yardımcısı Çetinkaya, Bursa Valisi İzzettin Küçük ile görüştü.

AMACIMIZ KAMU GÖREVLİLERİMİZİN EN İYİ HAKLARA SAHİP OLMASI

Görüşmede konuşan Genel Başkan Yanbaz, “Erdemliler hareketi Büro Memur-Sen olarak amacımız kamu görevlilerimizin en iyi haklara sahip olmasıdır. Çünkü kamu görevlilerimiz milletimize hizmet etmekte, ülkemizin daha ileri noktalara taşınmasında aktif rol almaktadır. Ankara’da ve illerimizde kurum yöneticileriyle bir araya gelerek kamu görevlilerimizin sorunlarının çözümü noktasında gerekenlerin yapılmasını istiyoruz. Bu kapsamda Bursa Valimiz İzzetin Küçük beye nezaket ziyaretinde bulunarak, marka şehrimiz Bursa'da görev yapan kamu görevlilerinin sıkıntılarını dile getirdik. Göstermiş olduğu yakından ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Küçük, sendikaların ve sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yaptı. Sendikaların üyelerinin hak ve menfaatlerinin korunması yanında, faaliyet gösterdiği kurumun hizmet ve personel kalitesinin yükseltilmesi noktasında gayret göstermeleri gerektiğini ifade eden İzzettin Küçük, bu konuda Büro Memur-Sen’in üzerine düşeni yaptığını söyledi.

TÜİK İŞYERİ TEMSİLCİLİK ODASI AÇILDI

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yanbaz, beraberindeki heyetle birlikte Vali İzzettin Küçük’ün ardından Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürü Ünal Can'ı makamında ziyaret etti. TÜİK Bursa Bölge Müdürü Ünal Can, Vecdi Yanbaz'ın kurumlarını ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Yanbaz, görüşmenin ardından TÜİK Bursa Bölge Müdürlüğü Büro Memur-Sen İşyeri Temsilciliği Odası’nın açılışını yaptı. Büro Memur-Sen’in kamu görevlilerinin hizmetkarı olduğunu kaydeden Yanbaz, temsilcilik odasında kamu görevlilerinin sorunlarının çözümü ve taleplerinin karşılanması için önemli çalışmalara imza atılacağını söyledi.

Genel Başkan Vecdi Yanbaz ve beraberindeki heyet, Sosyal Güvenlik Kurumu Bursa İl Müdürü Erhan Karaca, Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Şahin ve Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş’ı  da ziyaret ederek kamu görevlilerinin sorun ve talepleri hakkında görüştü.

 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans