DUYURULAR
Yanbaz: 1.111.111 Üye Hedefimize Ulaşacağız

Yanbaz: 1.111.111 Üye Hedefimize Ulaşacağız


Büro Memur-Sen Van İl Divan Toplantısı’nda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Büro Memur-Sen olarak, hedefimiz üye sayımızı 100 bine çıkarmaktır. Konfederasyon olarak ise hedefimiz 1 milyon 111 bin 111 üye sayısıdır. Yola revan olacak, gitmediğimiz ücra köşe bırakmayacak ve bu büyük hedeflerimize en kısa sürede ulaşacağız” dedi.

Büro Memur-Sen Van İl Divan Toplantısı, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Van Şube Başkanı Mahmut Gülaçar, şube yönetim kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri ve üyelerin katılımıyla yapıldı.

YALÇIN: MEMUR-SEN ERDEMLİLER HAREKETİDİR

Toplantıda konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Türkiye’de emek mücadelesi veren, kırıp dökmeden sendikacılık yapan teşkilatın Memur-Sen olduğunu belirterek, “Bizler erdemliler hareketiyiz. Mehmet Akif İnan ve arkadaşlarının toprağa ektiği tohum bugün bir çınar oldu. Türkiye’nin en büyük emek örgütü olarak, özelde kamu görevlilerinin, genel de ise mazlumların sözcülüğünü ve savunuculuğunu yapan teşkilatız. Bu bilinçle hareket etmeli, geleceğe emin adımlarla yürümeliyiz” dedi.

Yalçın, üyeye, ülkeye, insana ve insanlığa dair kazanımların altında Memur-Sen’in imzası olduğunu hatırlatarak, örgütlülüğü güce, gücü ise kazanıma dönüştürdüklerinin altını çizdi.

YANBAZ: YOLA REVAN OLACAK HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Büro Memur-Sen olarak, hedefimiz üye sayımızı 100 bine çıkarmaktır. Kısa zamanda konfederasyonumuza bağlı 3. büyük sendika olacağımıza inanıyorum. Konfederasyon olarak ise hedefimiz 1 milyon 111 bin 111 üye sayısıdır. Yola revan olacak, gitmediğimiz ücra köşe kalmayacak ve bu büyük hedeflerimize en kısa sürede ulaşacağız. Büyük teşkilat olmanın özelliği büyük hedeflere, kendinden emin ve sağlam adımlarla yürümektir. Kimseyi ötekileştirmeden, kardeşlik duygularıyla çalışmalarımızı sürdürecek, hedeflerimize en yakın zamanda ulaşacağız” diye konuştu.

HAK, ADALET VE ÖZGÜRLÜK ANLAYIŞIYLA ÇALIŞIYORUZ

Sendika olarak, kamu görevlilerinin hakları için mücadele verdiklerini belirten Yanbaz, kimseyi ötekileştirmeden sendikacılık yaptıklarını vurgulayarak, “Bizim amacımız kamu görevlilerimizin en iyi haklara sahip olmasıdır. Diğer sendikalar birbirleri üzerinden sendikacılık yaparken; bizler hak, adalet ve özgürlük diyoruz. Verdiğimiz hak mücadelesinin karşılığını da, inşallah önümüzdeki toplu sözleşmede yeni kazanımlara imza atarak alacağız” dedi.

Büro Memur-Sen Van Şube Başkanı Mahmut Gülaçar ise, ildeki sendikal çalışmaları anlattı. Gülaçar, “İlimizde sorunların çözümü ve sendikamızın bir adım daha ileriye gitmesi için elimizi değil bütün bedenimizi taşın altına koymuş durumdayız” şeklinde konuştu.

 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans