DUYURULAR
Yalçın’dan Büro Memur-Sen’e Teşekkür

Yalçın’dan Büro Memur-Sen’e Teşekkür


Memur-Sen Genişletilmiş Başkanlar Kurulu toplantısında konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Milletimiz ‘Evet’ tercihiyle, Türkiye’nin öze dönüşüne, kararlı yürüyüşüne, güven ve istikrar perspektifiyle yükselişine onay vermiştir” dedi. Yalçın, 1 Milyon 111 Bin 111 üye hedefleri doğrultusunda Büro Memur-Sen’in önemli çalışmalara imza attığını belirterek, Büro Memur-Sen’in 10 bin üye kazandırarak önemli bir başarıya imza attığını söyledi.

Memur-Sen Genişletilmiş Başkanlar Kurulu toplantısı Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, Genel Başkan Yardımcıları Bekir Turhan, Yıldırım Akbaba, Turan Çetinkaya, Feyim Bingöl, Memur-Sen’e bağlı sendikaların Genel Başkanları ile yönetim kurulu üyeleri ve Memur-Sen gençlik, kadınlar engelliler ve emekliler komisyonu başkanlarının katılımıyla Ankara’da yapıldı. Tunceli’deki Helikopter kazasındaki şehitler için Fatiha okunarak başlanan toplantıda referandum sonuçlarının yanı sıra, “Memur-Sen’e Davet Tercih Evet” buluşmaları ve 1 Mayıs’taki “Emek ve Dayanışma Günü” programlarına yönelik istişareler gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Referandum sonucunda Türkiye’nin istikrara olan ihtiyacını görmüş olduk. Yeni yönetim sistemi ile beraber bir istikrar gelecek ve ekonomiye olan güven artacaktır. Türkiye’nin öze dönüşüne, geleceğe doğru kararlı yürüyüşüne, güven ve istikrar perspektifiyle yükselişine hız kazandıracak Anayasa değişikliğine Evet demiş ve onay vermiştir” şeklinde konuştu.

YALÇIN, BÜRO MEMUR-SEN’E TEŞEKKÜR ETTİ

1 Milyon 111 Bin 111 üye hedefleri doğrultusunda Büro Memur-Sen’in önemli çalışmalara imza attığını ifade eden Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Büro Memur-Sen yaptığı verimli çalışmalar sonucunda yeni 10 bin üye kazandırarak hedeflerimize ulaşmamızda büyük bir katkı sağladı. Emek mücadelemize verdikleri katkılardan dolayı Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilata teşekkür ediyorum” diye konuştu.

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KÜTAHYA’DA KUTLANACAK

Toplantıda, Memur-Sen yönetim kurulu üyelerinin ve bağlı sendikaların başkanlarının değerlendirmeleri alınarak daha sonra 1 Mayıs gündemine geçildi. Memur-Sen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü bu yıl tarihte ilk toplu sözleşmenin yapıldığı Kütahya’da kutlama kararı aldı. Yalçın, “Emek ve dayanışmanın bayramı olan 1 Mayıs’ı bu yıl Kütahya’da kutlayacağız. Coşkulu bir şekilde, birlik ve beraberlik içinde emeğin gücüne dair anlamlı bir program yapacağız. Bu nedenle tüm teşkilatlarımızın bu özel gün için de çaba göstermesi ve orada tarihi bir kalabalığı bir araya getirmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans