DUYURULAR
UZLAŞTIRMACI EĞİTİMİ TAMAMLANDI

UZLAŞTIRMACI EĞİTİMİ TAMAMLANDI


SERTİFİKALARI TAKDİM ETTİK

BÜRO MEMUR-SEN EDİRNE ŞUBESİ 
UZLAŞTIRMA EĞİTİMİNİ TAMAMLADI.

Büro Memur Sen Genel Merkezimiz ile İstanbul Aydın Üniversitesi arasında üyelerimize indirimli Uzlaştırmacı Eğitimi sağlanmıştır. Büro Memur-Sen Edirne Şubesi olarak Üniversite ile irtibata geçerek Edirne'de Uzlaştırma Yönetmeliği gereğince 30 kişiden oluşan 2 adet sınıfımızı oluşturduk.

Sendikamız ile Aydın Üniversitesi arasında yapılan protokol gereği üyelerimize 600 TL karşılığında Türkiye'de en uygun Uzlaştırmacı Eğitimi sağlanmıştır.

Büro Memur-Sen Genel Merkezimizce konunun uzmanlarına Uzlaştırmacı sınav soru testleri ile konu anlatımlarının yer aldığı 200 sayfalık Uzlaştırmacı kitabı hazırlatılarak tüm katılımcılara dağıtılmıştır.

Ayrıca Büro Memur Sen Edirne Şubemizce Eğitime katılanların ve hocalarımızın olduğu WhatsApp grubumuzu oluşturarak grup üyelerimize bilgi akışı sağlanmıştır..
.
Uzlaştımacı Eğitimimiz 02.12.2017 tarihinde Edirne Özel Safir Kolejinde 30 ar kişi 2 sınıf olarak başlanan Eğitim Programımız 31.12.2017 tarihinde sona erdi.

Eğitim Sertifikalarımız 02.01.2018 tarihinde tüm katılım sağlayanlara takdim edildi. Bu sertifika ile birlikte Üniversite Diploması ve Transkrip ile birlikte 08.01.2018 tarihine kadar Adalet Bakanlığı Alternatif Çözümler Daire Başkanlığına sınav başvurusu gerçekleştirilecektir. Adalet Bakanlığınca sınav 11.03.2018 tarihinde yapılacaktır. Yapılacak sınavda 70 puan ve üzeri alanlar Ceza Muhakemelerinde Uzlaştırmacı olarak görev yapacaklardır.

Büro Memur-Sen Edirne Şubemizce oluşturulan Eğitim Programımız Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere tam 5 hafta uzun bir eğitim gördük. Programa katılan tüm katılımcılar uzun süreye rağmen büyük bir ciddiyetle derslere eksiksiz katılım sağladılar. Belkide Türkiye'de oluşan en seçkin sınıflardan biridir. Bu durumu çok değerli katılımcılar sağladılar. Ben en büyük teşekkürü ve saygılarımı çok değerli katılımcılara sunuyorum. Bu durum çok değerli hocalarımız tarafından da görülüyordu.

Eğitim Programlarımıza katılarak bizlere ışık tutan kendilerini tanımakla çok memnun olduğumuz çok değerli Hocalarımızdan;

Aydın Üniversitesi Yar. Doc.Dr. Tayfun ERCAN'a
Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Erhan Eroglu na 
Kırıkkale Üniveristesi Araş. Gör. Selen Evirgen e 
Namık Kemal Üniversitesi Araş.Gör. Oğuz ERSÖZ'e

Aydın Üniversitesi Eğitim Koordinatörü Nilgün EFENDİOĞLU'na ve Gökhan Beye

Bizlere okulun kapılarını açarak bizleri çok iyi şekilde ağırlayan Safir Koleji Müdürümüz Emin Polat a ve çalışanlarına.

Ayrı ayrı teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyorum.

Sınava katılacak çok değerli katılımcılarımıza başarılar dileriz.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans