DUYURULAR
ÜNALAN: KAMU ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN HER ALANDA ETKİLİ OLACAĞIZ

ÜNALAN: KAMU ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN HER ALANDA ETKİLİ OLACAĞIZ


İstanbul'daki piknik organizasyonunda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan,

 

Büro Memur-Sen İstanbul 2 Nolu Şubesi, üyelerine yönelik piknik organize etti. Piknik organizasyonuna Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Çiçek, Vecdi Yanbaz, Kudbettin Aydın ve Nihat Tunç, İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Mansur Çifcibaşı, şube yönetim kurulu üyeleri, İstanbul’daki diğer şubelerin başkanları ile şube yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda sendika üyesi katıldı.

 

ÖNEMLİ KAZANIMLAR ELDE EDECEĞİZ

Organizasyonda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Ünalan, kamu çalışanlarından aldıkları gücü yine kamu çalışanları için harcadıklarını söyledi. Her platformda kamu çalışanlarının hakkı için mücadele ettiklerini vurgulayan Ünalan, “Üyelerimizden ve teşkilatımızdan aldığımız gücü, kimsenin şüphesi olmasın ki kamu çalışanlarımız için kullanıyoruz. Kamu çalışanlarımızın en iyi konumda görev yapması için sendika olarak mücadele ediyoruz. Hizmet kolumuzdaki toplam 53 kurumda görev yapanların sorunlarını biliyor ve yakından takip ediyoruz. Uygulamaya koyacağımız projelerle önemli kazanımlara imza atacağız” dedi.

 

HER ALANDA ETKİLİ OLACAĞIZ

Sendikalarında birer sivil toplum kuruluşu olduğunu hatırlatan Ünalan, “Bir yandan kamu çalışanlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak için mücadele ederken diğer yandan da sosyal projelere imza atacağız. Teşkilatımız ve kamu çalışanlarımız ile sosyal faaliyetlerde bir araya geleceğiz. Büro Memur-Sen olarak her alanda etkili olarak örnek bir sivil toplum kuruluşu olacağız” dedi.

 

Genel Başkan Uğur Ünalan pikniğin ardından genel merkez yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İstanbul İl Müdürlüğü Futbol Turnuvası final karşılaşmasına katıldı. Genel Başkan Ünalan, SGK İstanbul İl Müdürü Murat Göktaş ile birlikte şampiyon olan Gaziosmanpaşa sosyal Güvenlik Merkezi Takımına madalyalarını verdi.

 

KOCAELİ VE SAKARYA’YI ZİYARET

Ünalan, İstanbul dönüşünde ise genel merkez yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kocaeli’yi ziyaret ederek Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Metin Yılancı ve 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler ile görüştü. Ünalan, teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ünalan, Kocaeli’nin ardından ise Sakarya’ya geçerek Sakarya Şube Başkanı Cemal Akyol ve şube yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ünalan, Sakarya’daki kamu çalışanlarının sorunları ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans