DUYURULAR
Toplu Sözleşme Taleplerinin Son Hali Değerlendirildi

Toplu Sözleşme Taleplerinin Son Hali Değerlendirildi


Büro Memur-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile yaptığı görüşmede toplu sözleşme talepleri ve Balıkesirden Ankaraya yapılan bisikletli eylem finalinde 1 Ağustos Cumartesi günü yapılacak basın açık açıklaması değerlendirildi.

 

Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Hadi Erdoğmuş, Genel Başkan Yardımcıları Vecdi Yanbaz, Kutbettin Aydın, Sezayi Sosyal ve Nihat Tunçtan oluşan heyet, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile gÖrüştü. Yaklaşık bir saat süren gÖrüşmede 3 Ağustosta başlayacak olan toplu sÖzleşme ile Büro Memur-Senin toplu sÖzleşme maddelerine dikkat çekmek için Balıkesirden başlattığı ve 1 Ağustos Cumartesi günü Ankara Güvenparkta yapılacak basın açıklamasıyla sona erecek bisikletli eylem değerlendirildi.  
 
Toplu sÖzleşmenin Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolundaki 57 kurumda gÖrev yapanlar olmak üzere tüm memurlar için büyük Önem taşıdığını vurgulayan Genel Başkan Vekili Erdoğmuş, "Hizmet kolumuzda 57 kurum olması nedeniyle olumsuz düzenlemelerden en fazla bu kurumlardaki memurlarımız etkileniyor. Tüm kurumlardaki memur kardeşlerimizin sorunlarını ve taleplerini ince eleyip sık dokuyarak belirledik. 148 madde ile toplu sÖzleşmeye katılacağız. Toplu sÖzleşme taleplerimize dikkat çekmek için Balıkesirden Ankaraya bisikletli eylem düzenledik. Balıkesirden yola çıkan arkadaşlarımız cumartesi günü Ankarada olacaklar. Güven Parkta yapacağımız açıklamayla bir kez daha taleplerimize dikkat çekeceğiz. Verdiğimiz tüm mücadelelerin karşılığını inşallah toplu sÖzleşmede alacağız" dedi.
 
Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın ise, toplu sÖzleşmede Memur-Senin memurları başarılı bir şekilde temsil edeceğinin altını çizdi. Büro Memur-senin yaptığı bisikletli eylemin toplu sÖzleşme taleplerine dikkat çekmede başarılı olduğunu kaydeden Ali Yalçın, Cumartesi günü Güven Parkta yapılacak basın açıklamasında Memur-Sen camiası olarak birlikte olacaklarını belirtti. Yalçın, toplu sÖzleşmenin de başarılı bir şekilde sonuçlanacağını vurguladı. 
 
 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans