DUYURULAR
Terörün Kökü Kazınana Kadar Verilecek Mücadeleleri Destekleyeceğiz

Terörün Kökü Kazınana Kadar Verilecek Mücadeleleri Destekleyeceğiz


Malatya’da konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Üç tarafı deniz, dört tarafı hainle dolu olan ülkemizin, aziz milletimizin ve devletimizin yanında yer almaya devam edeceğiz. Terörün kökü kazınana kadar verilecek sosyal, siyasal ve askeri mücadeleleri destekleyeceğiz” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Feyim Bingöl’le birlikte Malatya’da temaslarda bulundu. Genel Başkan Vecdi Yanbaz ilk olarak Genel Başkan Yardımcıları Yılancı, Bingöl ve Malatya Şube Başkanı Mustafa Şimşem’le birlikte Malatya Valisi Ali Kaban’ı ziyaret etti. Genel Başkan Yanbaz, ildeki kamu görevlilerinin sorun ve talepleri hakkında Vali Kaban’la görüş alışverişinde bulundu. Vecdi Yanbaz, beraberindeki heyetle birlikte Vali Ali Kaban’ın ardından Vali Yardımcısı Ragıp Ahmet Özyiğit ve Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Badem’i de ziyaret etti.

Vecdi Yanbaz ve genel başkan yardımcıları, ziyaretlerin ardından Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi Kerem Yıldırım, Büro Memur-Sen Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve şube yönetim kurulu üyeleriyle toplantıda bir araya geldi. Toplantıda, kamu görevlilerinin hakları için ilde yapılan çalışmalar değerlendirildi.

HAKSIZLIĞIN KARŞISINDAYIZ

Yanbaz, daha sonra şube yönetim kurulu üyeleri ve işyeri temsilcileriyle Malatya İl Divan Toplantısında buluştu. Toplantıda konuşan Yanbaz, Büro Memur-Sen’in bir yandan kamu görevlilerinin haklarını savunurken diğer yandan da ülke ve millet menfaatleri için çalıştığını söyledi. Yanbaz, nereden ve kimden gelirse gelsin haksızlığın karşısında, haklının ve mazlumun yanında yer aldıklarını kaydetti. 

ÜLKEMİZ, HAİNLERİN OYUNLARINI BOZDU

Konuşmasında Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na değinen Yanbaz, “Ülkemiz, Suriye sınırında bir terör koridoru oluşturulmasının önüne geçmek için Afrin’e harekat başlattı. Harekat kapsamında terör yuvaları birer birer yok edilirken, binin üzerinde terörist etkisiz hale getirildi. Zeytin Dalı Harekatı’yla, emperyalist devletlerin, hain terör örgütlerinin ve kalleş işbirlikçilerinin oyunları bozuldu. Ülkemizin, şanlı ordumuzun düzenlediği operasyonlarla terör örgütleri kendi kanında boğulacaktır. Bundan sonra da ülkemiz, hainlerin ve işbirlikçilerinin karanlık oyunlarını birer birer deşifre etmeye ve oyunlarını başlarına yıkmaya devam edecektir” dedi.

MİLLETİMİZİN VE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

DEAŞ, PKK, PYD, YPG, FETÖ gibi terör örgütlerinin hepsinin hain, hepsinin kalleş olduğunun altını çizen Yanbaz, “Terör örgütleri ve destekçileri şunu çok iyi bilmelidir. Hangi kirli senaryolarınızı uygulamaya koyarsanız koyun, hangi karanlık oyunlarınızı oynarsanız oynayın korkmuyoruz. Şimdiye kadar korkmadık, bundan sonra da korkmayacağız. Hain terör saldırıları karşısında yılmadık, bundan sonra da yılmayacağız. Ülke olarak, millet olarak bir ve bütün olmaya devam edeceğiz. Büro Memur-Sen olarak, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da üç tarafı deniz, dört tarafı hainle dolu olan ülkemizin, aziz milletimizin ve devletimizin yanında yer almaya devam edeceğiz. Terörün kökü kazınana kadar verilecek sosyal, siyasal ve askeri mücadeleleri destekleyeceğiz” diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Feyim Bingöl de birer konuşma yaparak teşkilat ve eğitim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans