DUYURULAR
Terörü Lanetliyor, Şehitlerimize Rahmet Diliyoruz

Terörü Lanetliyor, Şehitlerimize Rahmet Diliyoruz


Büro Memur-Sen olarak terörü lanetliyor, saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimize rahmet diliyoruz.

 

ülkemizin birlik ve beraberliğini, kardeşliğimizi bozmak isteyenlerin düzenlediği terÖr olayları devam ediyor. Son olarak Muşta düzenlenen terÖr olayında Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Arslan Kulaksız, eşi ve kızının gÖzleri Önünde saldırıya uğradı. Binbaşı Arslan Kulaksız, hastanede hayatını kaybederek şehit oldu. 
 
Yaşanan terÖr olayları gÖstermektedir ki, Güçlü Türkiye hedefi, ülke olarak birlik ve beraberliğimiz, her dÖnem olduğu gibi bu günlerde de küresel güçleri ve onların yerli işbirlikçilerini, maşalarını rahatsız etmiştir. Türkiye, tarihi ve kültürel olarak bağlarının bulunduğu Ortadoğuda yaşanan kırılma, çatışma, kamplaşma ve iç savaşların derinleşmesi ve sürmesi adına yürütülen faaliyetlerin içine çekilmek istenmektedir.
 
TerÖr Örgütlerinin ismi farklı olsa da, hedefi ortaktır. Hedef, bÖlgesinde huzuru, demokratik kültürü, kardeşlik ve birlik iklimiyle Öne çıkan Türkiyenin yolunu kesmek, Güçlü ve Büyük Türkiye yolculuğunu sona erdirmektir. 
  
ülkemizde terÖr ve çatışma odaklı bir iklim değişikliği planlayanlar bilmelidir ki, hevesleri kursağında kalacaktır. çünkü Türkiye büyük ve güçlü bir ülkedir. ülkemizin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine kadar bir ve beraberdir, kardeştir. BÖyle de olmaya devam edecektir.  Milletimizin acısı, yası, terÖre karşı tavrı ortaktır. Milletimiz, birlik ve beraberliğimize, kardeşliğimize zarar verecek, terÖr olaylarını gerçekleştirenleri ve işbirlikçilerini sevindirici eylem ve sÖylemlerde bulunmamaları konusunda hassas davranmalıdır.
 
Asırlardır süren birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı devletin ilgili birimlerinin azami gayret ve hassasiyet gÖstermelerini istiyoruz. Yaşanan terÖr saldırılarının faillerinin en kısa sürede yakalanarak yargı Önüne çıkarılmalıdır. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle Büro Memur-Sen olarak terÖr olaylarında hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz.  
 
 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans