DUYURULAR
SSGM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ ODASI AÇILDI

SSGM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ ODASI AÇILDI


üyelerimizin sıkıntılarını ortadan kaldırmak amacıyla var gücüyle çalışan sendikamız hizmet yarışında çıtayı daha da yükseltecek Önemli bir açılışta bulundu. Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü İşyeri Temsilciliği Odası yoğun bir katılımla alkışlar eşliğinde açıldı. Genel Başkan Yusuf Yazgan’ın kurdelesini keserek açılışını yaptığı İşyeri Temsilciliği Odası, Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğ

Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü İşyeri Temsilciliği Odası’nın açılışına Genel Başkan Yusuf Yazgan, Genel Sekreter Uğur ünalan, Genel Teşkilat Sekreteri Murat Sipahi, Genel Mali Sekreter Kadir çiçek, Genel Basın Yayım ve Halkla İlişkiler Sekreteri Abdulvahit Ergün, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri İdris Maden, Genel Mevzuat Toplu GÖrüşme ve Dış İlişkiler Sekreteri Sait İnan, Ankara 25 Nolu (SGK) Şube YÖnetim Kurulu Başkanı Yıldırım Akbaba ile YÖnetim Kurulu üyeleri, Ankara 4 Nolu( İçişleri) Şube Başkanı Erdoğan Hüyük ile YÖnetim Kurulu üyeleri, Ankara 2 Nolu (Maliye) Şube Başkanı Hüseyin Yüksel ile YÖnetim Kurulu üyeleri, Ankara 3 Nolu ( Meteoroloji) Şube YÖnetim Kurulu üyeleri, İşyeri Temsilcileri, üyelerimiz ve Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü personeli katıldı.

Bismillah diyerek ve hayırlı olsun temennisiyle açılış kurdelesini kesen Yazgan, İşyeri Temsilciliği Odası’nın Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü Personeli’ne hizmet için açıldığını vurguladı.

Sendikamızın hizmet yolunda her geçen gün daha da büyüdüğünü ve atılımda bulunduğunu belirten Yazgan, Genel Müdürlük çalışanlarının her türlü sorunu için temsilcilik odamıza başvurabileceklerini belirtti.

Bütün kamu çalışanlarına en güzel hizmeti vermek için çalıştıklarının altını çizen Yazgan, “Büro Memur-Sen olarak bizler insanı yaşatmanın devleti yaşatacağını çok iyi biliyoruz. Bugüne kadar Önceliğimiz hep insanımıza hizmet, üyelerimize en iyisini sunmak ve insanımızın yüzünü güldürmek oldu. İnşalah bu hep bÖyle gidecek” dedi.

Yazgan konuşması sonrası bir müddet Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü İşyeri Temsilciliği Odası’nda oturarak çalışanlarla gÖrüş alış verişinde bulundu. Tatlı ikramı ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle açılış renklenirken, İşyeri Temsilciliği Odası’nın hayırlı hizmetlere vesile olması herkesin ortak dileğiydi.Açılış sonrası Genel Başkan Yazgan ve Genel Sekreter ünalan, 1.Hukuk Müşaviri Mahmut Ballı ile İcra Daire Başkanı Bekir Hançer’i makamlarında ziyaret etti.
ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans