DUYURULAR
SENDİKAL BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI YAPIYORUZ

SENDİKAL BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI YAPIYORUZ


KAMU ÇALIŞANLARININ SENDİKALARI TANIMALARINI SAĞLIYORUZ.

Kamu çalışanlarına Memur-Seni anlatıyoruz. Geçmişten geleceğe verilen mücadeleyi ve gelinen noktada Memur-Senin zirveye yükselişini anlatıyoruz. Kazanımlarımızı anlatarak sayısal verilerle grafiksel sunumlar yapıyoruz.  Tüm Hizmet Kollarında yetkili olduğumuzu diğer sendikaların hiç bir hizmet kolunda yetkilerinin olmadığını anlatıyoruz. Kazanımlarda yetkili sendikaların gücünü ve etkilerini anlatıyoruz.  Yetkisiz sendikaların günden güne eridiklerini, sendikal eksende rekabet gücünü kaybedenler karalama ve yanıltma gibi yöntemlerle ayakta kalma mücadelesi verdiklerini anlatıyoruz.

Biz icraatlarımızı yaptıklarımızı yapacaklarımızı anlatırken.

Yetkilerini kaybedenler hiç bir hizmet kolunda yetkisi kalmayanlar, Memur-Sen i karalama huylarından vazgeçmiyorlar ve kaybettikçe kaybediyorlar. Kaybetmeye de devam edecekler.

Bize ağza alınmayacak sıfatlarla hitap edenler Kendi çöküşlerini kahramanlık olarak görüyorlar.

Sendikalar bir ideolojinin barınağı olmaya devam ettikçe
her geçen kaybetmeye mahkumdurlar.

Büro Memur-Sen Edirne Şubesi olarak gece gündüz demeden tatil demeden sendikamızı tanıtmaya, kamu çalışanlarına sendikal bilgiler sunmaya ve en doğrusu da bilinçli üye yapmaya devam ediyoruz. Hatıra gönüle dayalı üyelikler bizde olmaz. Bizim bilgilendirme toplantılarımızda veriler konuşulur, dünden bu güne değişimler konuşulur. Memur-Senin verdiği mücadele konuşulur. Kimseye sıfatlar takarak karalayarak sendikacılık yapmıyoruz. Bu yüzden olmalıdır ki yükselişimiz devam ediyor.

Bizim bu davaya sözümüz var Merhum Mehmet Akif İNAN'ın emanetine sahip çıkmak var. Ne makam peşindeyiz ne de mevki peşindeyiz. Bize verilen emaneti kamu çalışanlarına kazanım olarak dönüştürüp ileriye taşıya biliyorsak ve mücadelemize samimiyet ve ihlasımızı da katarak mücadele edebiliyorsak ne mutlu bize. Tüm amacımız ve gayemizde budur.

Destek veren gönül veren bizimle birlikte yürüyen herkese teşekkür ve saygılarımı sunarım.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans