DUYURULAR
Özşahin: Kamu Görevlilerine ve Milletimize Hizmet, Hak’ka Hizmettir

Özşahin: Kamu Görevlilerine ve Milletimize Hizmet, Hak’ka Hizmettir


Çankırı’da konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, “Bizler sendikacılığı üyelerimize, kamu görevlilerimize ve milletimize hizmet için yapıyoruz. Biliyoruz ki kamu görevlilerine ve milletimize hizmet, Hak’ka hizmettir” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Akbaba, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Çankırı İl Müdürlüğü’ndeki Büro Memur-Sen İşyeri Temsilcilik Odasının açılışına katıldı. Büro Memur-Sen Çankırı İl Başkanı Ali Solak, Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Mehmet Bülbül, Ankara 6 Nolu Şube Başkanı İsmet Duran, şubelerin yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetlinin de katıldığı açılış töreninde temsilcilik odasının kurdelesini, Genel Başkan Vekili Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Akbaba kesti.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Özşahin,  temsilcilik odasının hayırlı olmasını diledi. Büro Memur-Sen olarak ülkenin dört bir yanındaki kamu görevlilerine hizmet etmek, onların sorunlarını çözüme kavuşturmak için mücadele ettiklerini belirten Özşahin, “Bizler kırıp dökerek değil, üyelerimize, kamu görevlilerimize ve milletimize hizmet ederek, kazanım elde ederek sendikacılık yapıyoruz. Biliyoruz ki kamu görevlilerine ve milletimize hizmet, Hak’ka hizmettir. Bunun için nerede olursa olsun ve kimden gelirse gelsin haksızlıkların karşısında dimdik duruyoruz. Nerede bir kamu görevlimizin sorunu varsa sendika teşkilatımız olarak bizler oradayız. Bunun için büyük ve güçlü bir sendikayız. Büro Memur-Sen’imiz için gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm teşkilatımıza, emek ve ekmek mücadelemizde bizlere destek veren tüm üyelerimize, kamu görevlilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Akbaba ise temsilcilik odasında kamu görevlilerinin lehine önemli çalışmalar yapılacağını kaydetti. Akbaba, “Temsilcilik odaları, kamu görevlilerinin ortak kullanım alanı, sorunların ve taleplerin görüşüldüğü ilk yerdir. Burada yapılacak çalışmalar sendika genel merkezimize gelecek ve kamu görevlilerimizin sorun ve taleplerini toplu sözleşmeye taşıyacağız. Toplu sözleşmede yeni kazanımlar için ter akıtacağız. Allah’ın izni ve kamu görevlilerimizin desteği ile toplu sözleşmede yeni kazanımlar elde edeceğiz” diye konuştu.

Çankırı İl Başkanı Ali Solak da açılışa katılan herkese teşekkür etti. Ali Solak, temsilcilik odasının kapısının her zaman ve herkese açık olduğunu belirtti. 

Ahmet Sefa Özşahin ve Yıldırım Akbaba, beraberlerindeki heyetle birlikte temsilcilik odasının açılışının ardından ildeki kurumları ziyaret etti. Valilik, adliye ve SGK il müdürlüğündeki kamu görevlileriyle bir araya gelen Büro Memur-Sen heyeti,  kamu görevlilerinin sorun ve taleplerini dinleyerek not aldı.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans