DUYURULAR
MERSİN ŞUBESİ İFTAR COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞADI

MERSİN ŞUBESİ İFTAR COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞADI


Büro Memur-Sen Mersin Şubesinin verdiği iftarda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, "Kamu çalışanlarının bize güvenerek verdikleri yetkiyi en iyi şekilde kullanarak hizmetlerimizi en iyi seviyeye çıkaracağız" dedi.

Büro Memur Sen Mersin Şubesinin verdiği iftar yemeği 13 Temmuz Pazar günü Mersin Merkez Öğretmenevi bahçesinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Programa Genel Başkan Uğur ÜNALAN, Genel Başkan Yardımcıları Vecdi Yanbaz, Engin Kocabey, Kutbettin Aydın, Mersin Şube Başkanı Ahmet Kızıl, şube yöneticileri, Ak Parti İl Başkanı İsmail Taşpınar, SGK İl müdürü Mehmet Gülpak, Vergi Dairesi Başkanı Osman Çelik, İş-Kur İl Müdürü Mustafa Kutlu, Dernekler İl Müdürü Turgay Esen, Memur- Sen Mersin İl Başkanı Abdullah Çelik, Adana Büro Memur-Sen Şube Başkanı Hacı Ahmet Curabaz, Mersin Vergi dairesi, SGK, İş-Kur, Gümrük ve Ticaret müdürleri ve müdür yardımcıları, Şube Müdürleri,  Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları çok sayıda İşyeri temsilci ve temsilci yardımcısı, denetim, disiplin kurulu üyeleri Büro Memur-Sen üyeleri aileleri ve misafirler katıldılar.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Genel Başkan Ünalan, “Mersin Şubemizin düzenlediği iftar programından dolayı Ahmet kardeşime ve şube yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum. Büro Memur-Sen olarak uzun yıllardır verdiğimiz mücadeleler sonucu artık geri dönüşü olmayan “Genel Yetkili Sendika” unvanımızı her yıl katlayarak güçlendiriyoruz. Bizler çıktığımız bu yolda siz değerli üye ve çalışanlarımızla çeşitli sebepler dolayısı ile bir arada olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Allah’a hamdolsun ki, bugün dünden daha iyiyiz.  Kazanımlarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Katılımlarınızdan dolayı hepinize saygılarımı sunuyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Mersin Şube Başkanı Ahmet KIZIL ise “Mübarek Ramazan ayı, milletimizin iftihar edilecek hasletlerinin daha fazla ortaya çıktığı bir zamana işaret etmektedir. Yardımlaşmanın, dayanışmanın, cömertliğin, şefkatin ve merhametin ete kemiğe bürünmesi özellikle bu rahmet ayında gerçekleşmektedir. Yüce dinimizin güzelliklerine erişebilmek ve nefsin tasallutundan sıyrılabilmek bu ayın sunduğu kutsal mesajlara vakıf olmakla mümkündür. İftar sofralarının etrafında inşa edilen manevi köprülerle; kalplerimize huzur, yüreklerimize sıcaklık ve bakışlarımıza umut hâkim olur. Mersin şubemizdeki çalışmalarda desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Uğur Ünalan’a, genel başkan yardımcılarıma ve katılan diğer kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum. Davetimize katılım sayısının fazlalığı sendikamızın gücünü de ortaya koyuyor. İnanıyorum ki bundan sonra da üye sayımız artmaya devam edecek ve genel merkezimiz de kamu çalışanlarının sorunlarına daha bir özveriyle eğilecektir” dedi.

 
 
 
 
 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans