DUYURULAR
Memur-Senden Yüksek Lisans İçin Yeni Adım

Memur-Senden Yüksek Lisans İçin Yeni Adım


Geçtiğimiz iki yılda Türkiyenin çeşitli illerindeki üniversitelerle yaptığı anlaşmalarla 3 bine yakın üyesinin yüksek lisans yapmasını sağlayan Memur-Sen, Türkiyenin dört bir yanında eğitim faaliyetleri yürüten Sınav Eğitim Kurumlarına ait Sınav Akademi ile yüksek lisans anlaşması yaptı. Anlaşmaya Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer imza attı.

 Memur-Sen Konfederasyonunun iki yıl önce başlattığı yüksek lisans seferberliğinde yeni bir adım atıldı. Geçtiğimiz iki yılda Türkiyenin çeşitli illerindeki üniversitelerle yaptığı anlaşmalarla 3 bine yakın üyesinin yüksek lisans yapmasını sağlayan Memur-Sen, üyelerinin en iyi hizmeti alabilmesi için Türkiyenin köklü ve önemli eğitim kurumlarından Sınav Eğitim Kurumlarına ait Sınav Akademi ile danışmanlık hizmeti konusunda işbirliği anlaşması yaptı. Memur-Sen Konfederasyonunun 800 bine yaklaşan üyesine başta yüksek lisans olmak üzere çeşitli eğitim fırsatları sunmak için kurduğu Memur-Sen Akademi önemli bir anlaşmaya imza atmış oldu.

 Memur-Sen Genel Merkezinde Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer tarafından imzalanan anlaşma gereği, Memur-Senin, üyelerine sunduğu başta yüksek lisans olmak üzere çeşitli eğitim hizmetlerinin planlanması ve yürütülmesi süreçlerini Sınav Akademi üstlenecek.
 
 Geçtiğimiz iki yılda başka eğitim kurumlarından danışmanlık hizmeti alan Memur-Sen Akademi, yeni dönemde Türkiyede çok sayıda şubesi ve personeliyle başarılı bir eğitim kurumu olarak kendisini kanıtlayan Sınav Akademi ile yoluna devam edecek.
 
2014-2015 GÜZ DÖNEMİ YÜKSEK LİSANS BAŞVURULARI BAŞLADI
 Geçtiğimiz iki yılda Türkiyenin çeşitli illerinde çok sayıda üniversite ile yapmış olduğu işbirliği neticesinde çok sayıda üyesine yüksek lisans hizmeti sunan Memur-Sen Akademide 2014-2015 Güz dönemi kayıtları başladı.
Sınırlı sayıdaki kontenjanlar ve detaylar için http://www.sinavakademi.com.tr/memursen.aspx linkini inceleyebilirsiniz. Linkteki başvuru formunu doldurmanız halinde eğitim koordinatörleri sizleri arayarak daha detaylı bilgi verecektir.


 

 


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans