DUYURULAR
Kamu Görevlilerimiz, Milletimiz, Ülkemiz İçin Büyümeye Devam Edeceğiz

Kamu Görevlilerimiz, Milletimiz, Ülkemiz İçin Büyümeye Devam Edeceğiz


Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Turan Çetinkaya, Yalova’da kamu kurumlarını ziyaret ederek, kamu görevlilerinin taleplerini dinledi. Özşahin, “Emek, ekmek ve özgürlük mücadelesinde kamu görevlileri bizi tercih ediyor. Sendika olarak kamu görevlilerimiz, milletimiz ve ülkemiz için büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğiz” dedi.

Çeşitli temaslarda gerçekleştirmek üzere Yalova’da bulunan Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Turan Çetinkaya, Büro Memur-Sen Yalova İl Temsilcisi Ersoy Acar ile birlikte ildeki kurumlarını ziyaret etti. Büro Memur-Sen heyeti, kurumlardaki kamu görevlilerinin talep ve beklentilerini dinledi. Büro Memur-Sen heyetinin ziyaretleri sırasında çok sayıda kamu görevlisi Büro Memur-Sen’e üye oldu.

Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Turan Çetinkaya, beraberlerindeki heyetle birlikte kamu görevlilerinin ardından Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Defterdar Mehmet Saygı, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Salih Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım Özgür, ve Altınova Kaymakamı Zafer Engin’i ziyaret ederek kamu görevlilerinin sorun ve talepleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Yaptıkları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Vekili Özşahin, Büro Memur-Sen olarak, dinine, rengine, ırkına bakmaksızın mazlumların, masumların, mağdurların yanında, zalimlerin ise karşında olduklarını söyledi. Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, “Şiddet ve vandalizme yer vermeden kamu görevlileri adına kazanım elde etmenin kaygısı ile sendikacılık yapıyoruz. Kamu görevlilerimizin mali ve özlük hakları noktasında sayısız kazanımlara imza atmış bir teşkilatız. Durmadan çalışmaya ve hak mücadelemize devam ediyor, kamu görevlilerimizin talep ve beklentilerini her platformda dile getiriyoruz. Bu için emek, ekmek ve özgürlük mücadelesinde kamu görevlileri bizi tercih ediyor. Sendika olarak kamu görevlilerimiz, milletimiz ve ülkemiz için büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğiz. Büro Memur-Sen olarak ilk hedefimiz 100 bin üye, Memur-Sen olarak ise 1 milyon 111 bin 111 üye. İnşallah hedeflerimize en kısa sürede ulaşarak kamu görevlilerimizin, mazlumların ve mağdurların haklarını daha gür haykıracağız” dedi.

Bu yıl yapılacak olan 4’üncü Dönem Toplu Sözleşme’ye ilişkin açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcısı Turan Çetinkaya, ise “Ülkemiz ve milletimiz için alın teri döken, emek harcayan kamu görevlilerimizin haklarını koruyor, yeni kazanımlar elde ediyoruz. Türkiye’nin 7 bölgesinde teşkilatlarımızla ve kamu görevlileriyle bir araya geliyor, sorun ve taleplerini alıyoruz. Talepleri toplu sözleşme masasına taşıyacağız. 3’üncü Dönem Toplu Sözleşme’de 213 kazanıma imza atarak tarihi bir başarı elde etmiştik. Bu başarımızı daha ileriye taşıyacağız” diye konuştu.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans