DUYURULAR
KAHRAMANMARAŞ İLİMİZİ ZİYARET ETTİK

KAHRAMANMARAŞ İLİMİZİ ZİYARET ETTİK


 
19 Nisan günü Elbistan’da 21 Nisan’da Kahramanmaraş’ta Temsilciler toplantısı yaptık.
Kutlu Doğum Haftasının açılışı 20 Nisan günü Kahramanmaraş’ta yapıldı.

Genel Başkanımız Yusuf Yazgan ve Genel Sekreterimiz Süleyman Demir 19–21 Nisan tarihleri arasında Kahramanmaraş Şubemizin davetlisi olarak çeşitli programlara ve etkinliklere katılmak üzere Kahramanmaraş ilimizi ve Elbistan ilçemizi ziyaret etti. Sendikamıza yoğun katılımların olduğu ziyaret sırasında Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu’nun katılımlarıyla bu yıl Kahramanmaraş’ta yapılan Kutlu Doğum haftasının açılışına katıldık.

             
Elbistan Programı
 
Genel Başkanımız Yusuf Yazgan ve Genel Sekreterimiz Süleyman Demir 19 Nisan 2007 tarihinde Elbistan ilçesini ziyaret etti. Memur-Sen Elbistan İlçe Başkanı Yaşar Şakalar’ın düzenlediği Memur-Sen İlçe teşkilatında yapılan toplantıda Genel Sekreterimiz Süleyman Demir 15 Mayıs 2007 tespit tutanakları ile ilgili açıklamalar yaptı. Ayrıca Genel Başkan Yusuf Yazgan düzenlediği basın toplantısında gündeme yÖnelik değerlendirmelerde bulundu. Toplantıya Büro Memur-Sen Elbistan İlçe Temsilcisi Hazret Karakaş, Afşin İlçe temsilcisi Kadir Dinç, Nurhak İlçe temsilcisi Mehmet İpek ve Memur-Sen’e bağlı diğer sendikaların İlçe temsilcileri ile işyeri temsilcileri katıldılar.

 
Kahramanmaraş Programı

Genel Başkan Yazgan ve Genel Sekreter Demir Kahramanmaraş merkezdeki işkolumuza bağlı kurumların tamamını ziyaret ederek çalışanların sıkıntılarını ve dertlerini yerinde dinledi. Memur-Sen İl Başkanı Abdurrahman Acer, Büro Memur-Sen Şube Başkanı İdris Uykun ve yÖnetim kurulu üyeleri ile Toç-Bir-Sen Şube Başkanı Ali Gül, Birlik Haber-Sen İl Temsilcisi Hasan Ceviz’in de iştirak ettiği kurum gezilerinde Daire amirleri ve STK temsilcileri de ziyaret edildi. Memur-Sen ve bağlı sendikaların Şube ve İl Başkanları ve yÖnetim kurulları ile birlikte Genel Başkan Yusuf Yazgan başkanlığında bir heyetle Kahramanmaraş’a yeni atanan Vali Mehmet Ziya Tanılır makamında ziyaret edilerek hayırlı olsun denildi. Memur-Sen ve bağlı sendikalarımızın Şube ve İl Başkanları ile işyeri temsilcilerinin katıldığı teşkilat toplantısı yapıldı. Gaziantep İl Başkanımız Nevzat Akbaba’nın da katıldığı toplantıda Genel Sekreterimiz Süleyman Demir tarafından 15 Mayıs 2007’de yapılacak tespit toplantılarına yÖnelik bir sunum yapılarak çeşitli değerlendirmelerde bulunuldu. Genel Başkan Yusuf Yazgan düzenlediği basın toplantısında ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kutlu Doğum haftasının açılış programına katılmak için Kahramanmaraş’ta bulunan Memur-Sen Eski Genel Başkanı ve Onursal Genel Başkanımız Fatih Uğurlu Kahramanmaraş Şubemizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans