DUYURULAR
İzmir 3 Nolu Şube İl Divan Toplantısını Gerçekleştirdi.

İzmir 3 Nolu Şube İl Divan Toplantısını Gerçekleştirdi.


İl Divan Toplantısını Gerçekleştiren Büro Memur-Sen İzmir 3 Nolu Şube’nin Toplantısı Büyük İlgi Gördü.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı, Bekir Turhan, Büro Memur-Sen İzmir 3 Nolu Şube Başkanı Ferdi Yiğitoğlu başkanlığında Şube Yönetimi, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu, Kadınlar Komisyonu, İş Yeri Temsilcileri, Şube Avukatı ve üyelerin katılımı ile gerçekleşti.

Üyelerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda katılım sayısı yüze ulaştı. Kamu çalışanlarının sorunlarının dile getirildiği toplantıda ayrıca sendika olarak kazanım elde etmenin yolları üzerinde duruldu.

İl Divan Toplantısında konuşan Genel Başkan Vekilimiz Ahmet Sefa Özşahin “ Genel Yetkili Sendika olarak her zaman kamu çalışanlarımızın menfaatlerini gözetiyoruz. Onların kazanımları ülkemizin kazanımlarıdır. Kamu çalışanlarının daha uygun şartlarda ve koşullarda çalışması için uğraşıyoruz. Tabi ki kamu görevlilerimizin işlerini özveri ile yerine getirmesinin sağlanmasının yolu budur. Ayrıca böyle bir kazanım elde etmemiz dâhilinde halkımıza daha iyi hizmet etmenin yolunu açarak ülkemizin gelişimine de katkıda bulunmuş olacağız. Bunun için sendika olarak çok çalışmalı kazanımlarımıza yeni kazanımlar katarak yolumuza devam etmeliyiz” dedi.

Genel Başkan Yardımcılarımızdan Metin Yılancı ise yaptığı konuşmada teşkilatmanın önemine değinerek “Büro Memur-Sen olarak Biz Büyük Bir Aileyiz fakat daha da büyümenin yollarını arayarak tüm kamu çalışanlarına ulaşmamız gerekiyor. Kamu çalışanlarımızın her birini temsil yeteneğine ve tecrübesine sahibiz. Büro Memur-Sen her geçen gün daha da büyüyerek sayısını on binlere ulaştırdı. Ayrıca uluslararası Sendikalarla bir araya gelerek çalıştaylar gerçekleştirerek uluslararası bir güç kazandı. Şunu belirtmek isterim teşkilat olarak omuz omuza verdiğimiz bu hak mücadelesinde uzun yollar kat ettik. Fakat tüm haklarımızı elde edene dek kendimizden ve kamu çalışanlarımızdan taviz vermeyeceğiz.”

Genel Başkan Yardımcımız Bekir Turhan ise Sendika olarak vermiş olduğumuz mücadelenin birliktelik ile daha güçlü bir hale geleceğini söyledi.

“ Büro Memur-Sen olarak bir avuç insan ile çıktığımız bu yolda on binlere ulaştık. Kurumlarda Yetkili Sendika olduk. Bunun en önemli etkenlerinden birisi kutsal hak mücadelesini vermemizdir. Eğer biz bu mücadeleyi hak uğruna vermemiş olsaydık diğer sendikalardan öteye gidemezdik. Fakat şimdi Sendikalara bile örnek bir yapımızla on binlerin verdiği destek ile dimdik ayaktayız. Daha da güçlü duruma gelmek için kazanımlarımıza kazanım katmamız gerekmektedir. Ayrıca kamu çalışanlarımızın temsil gücünü arttırarak çalışmalarımıza devam etmeliyiz.” dedi

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans