DUYURULAR
İSTANBUL MALİYE ŞUBESİ İFTARDA BULUŞTU

İSTANBUL MALİYE ŞUBESİ İFTARDA BULUŞTU


Büro Memur-Sen İstanbul 2 nolu Maliye Şubesinin verdiği iftarda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, "Hedefimiz kamu çalışanlarının bize güvenerek verdikleri yetkiyi en iyi şekilde temsil etmektir" dedi.

Büro Memur Sen İstanbul 2 nolu Maliye Şubesinin verdiği iftar yemeği 17 Temmuz Perşembe günü yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Programa Genel Başkan Uğur ÜNALAN, Genel Başkan Yardımcısı Nihat Tunç, İstanbul Vergi Dairesi Başkanı  Mustafa DAKIN, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığına atanan Erhan COŞKUN, Adana Vergi Dairesi Başkanlığına atanan Ahmet TUNALI, İstanbul Defterdar yardımcısı İbrahim Burak ASLANOĞLU, İst. VD. Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürü Serap SARUHAN, İst.VD. Başkanlığı Özel Kalem Müdürü Osman Demir, Kocaeli Adliye Şube Başkanı Metin YILANCI, Kocaeli Gümrük Şube Başkanı Fırat GÜLER, İst. 2 No'lu Maliye Şube Başkanı Mansur ÇİFCİBAŞI, İst. 4 No'lu Adliye Şube Başkanı Elvan GÜNAY, İst. 5 No'lu Adliye Şube Başkanı Yahya GÖKÇÜR, İst. 7 No'lu Adliye Şube Başkanı Murat CANTÜRK, İst. 8 No'lu İçişleri Şube Başkanı Hasan ÇAĞLAR, Şube Yöneticileri, Tekirdağ Eski Şube Başkanı Celil TADİK, daire amirleri, çok sayıda İşyeri temsilci ve temsilci yardımcısı, denetim, disiplin kurulu üyeleri Büro Memur-Sen üyeleri aileleri ve misafirler katıldılar.

 

 

Programda bir konuşma yapan Genel Başkan Uğur Ünalan, “İstanbul 2 nolu Maliye Şubemizin düzenlediği iftar programından dolayı Mansur kardeşime ve şube yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum. Bizler çıktığımız bu yolda siz değerli üye ve çalışanlarımızla çeşitli sebepler dolayısı ile bir arada olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Büro Memur-Sen olarak uzun yıllardır verdiğimiz mücadeleler sonucu artık geri dönüşü olmayan “Genel Yetkili Sendika” unvanımızı her yıl katlayarak güçlendiriyoruz. Allah’a hamdolsun ki, bugün dünden daha iyiyiz.  Kazanımlarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Katılımlarınızdan dolayı hepinize saygılarımı sunuyor, teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

İstanbul 2 nolu Maliye Şube Başkanı Masnun Çiftçibaşı ise “Mübarek Ramazan ayı, milletimizin iftihar edilecek hasletlerinin daha fazla ortaya çıktığı bir zaman dilimidir. Yardımlaşmanın, dayanışmanın, cömertliğin, şefkatin ve merhametin ete kemiğe bürünmesi özellikle bu rahmet ayında gerçekleşmektedir. Yüce dinimizin güzelliklerine erişebilmek ve nefsin tasallutundan sıyrılabilmek bu ayın sunduğu kutsal mesajlara vakıf olmakla mümkündür. İftar sofralarının etrafında inşa edilen manevi köprülerle; kalplerimize huzur, yüreklerimize sıcaklık ve bakışlarımıza umut hâkim olur. İstanbul 2 nolu Maliye şubemizdeki çalışmalarda desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Uğur Ünalan’a, genel başkan yardımcılarıma ve katılan diğer kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum. Davetimize katılım sayısının fazlalığı sendikamızın gücünü de ortaya koyuyor. İnanıyorum ki bundan sonra da üye sayımız artmaya devam edecek ve genel merkezimiz de kamu çalışanlarının sorunlarına daha bir özveriyle eğilecektir” dedi.


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans