DUYURULAR
İŞKUR ŞUBEMİZDEN BİR ARAYA GETİREN İFTAR PROGRAMI

İŞKUR ŞUBEMİZDEN BİR ARAYA GETİREN İFTAR PROGRAMI


Ankara 16 Nolu İŞKUR Şubemizin Düzenlediği İftar Programı Aile Ortamını Aratmadı.

Ankara 16 Nolu Türkiye İş Kurumu Şubemizin bir araya gelme adına hazırlamış olduğu iftar yemeği programına Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Büro Memur-Sen Genel Başkanımız Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Yardımcılarımız Turan Çetinkaya ve Feyim Bingöl,  İŞKUR Genel Müdür Yardımcı Kadri Kabak, Ankara Çalışma ve İŞKUR İl Müdürü Üzeyir Yıldırım, İŞKUR Daire Başkanları, Ankara 5 Nolu Şube Başkanı Rafettin Eker, Ankara 16 Şube Başkanı Şerafettin Polat, İŞKUR Genel Müdürlüğü ve Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Personelleri Katılım Sağladı.

Aile Ortamının Oluştuğu İftar Programında Konuşan İŞKUR Genel Müdürümüz Cafer Uzunkaya “Mesai arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları neticesinde Türkiye’de istihdamın kalbi konumunda olan İŞKUR’un hizmetlerinin çeşitliliği ve kalitesi her geçen gün artmaktadır. İyi işlerde istihdamın artırılması yoluyla daha fazla vatandaşımızın hayatına dokunma hedefimize ulaşma noktasında tüm personelimizin görüşlerini ve çalışmalarını ayrı ayrı değerli buluyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın motivasyonu ne kadar yüksek olursa, elde ettiğimiz başarıların da o denli yüksek olacağına inanıyoruz. Bu inançla personelimizin taleplerini sonuna kadar dinliyor; sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz. Son dönemde yapmış olduğumuz atamalar ve görevde yükselmelerin her birisi arkadaşlarımıza verdiğimiz değerin somut göstergelerinden sadece bir kaçıdır.’’ dedi.

Ankara 16 Nolu Türkiye İş Kurumu Şubemizin bir araya gelme adına hazırlamış olduğu iftar yemeği programına katılan Genel Başkanımız Vecdi Yanbaz sendikal örgütlenmenin önemine dikkat çekerek “Bir Elin Nesi Var İki Elin Sesi Var şiarıyla bir araya gelerek haklarımızı elde etme mücadelesine girelim” dedi.

Yanbaz: “Öncelikle yaratan Rabbime bizi Ramazan Ayı’na kavuşturduğu için hamd ve senalar olsun. Bizi bu güzel günde bir araya getiren şubemize ve bize katılan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Sayın Cafer Uzunkaya’ya teşekkür ediyorum. Sendikacılığı tam anlamı ile anlatan bir ortam içerisindeyiz. Sendikacılık on binlerce, yüz binlerce ferdi olan bir aile demektir. Biz büyük bir aile olmanın gururu içerisindeyiz. “Memur Sendikacılığı da olsa -bi numarası- olmaz” diyenler de dâhil tüm kamu çalışanlarını aile ortamımıza davet ederek, onlara sendikacılığın numaradan değil yaşamdan, mücadeleden ve birlikten ibaret olduğunu göstermek isteriz.

Büro Memur-Sen olarak kamu çalışanlarımızın haklı mücadelesine biz de elimizden geleni yapmaya çalışmışız ki bu sene de Genel Yetki’yi bize devretti. Genel Yetki ile mücadelemizi doruk noktasında yaşatacağız. Kamu çalışanlarının mağduriyetlerini çözerek onların daha uygun koşullarda ve ortamda çalışmalarını sağlayacağız.

7 yıldır açılmayan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı ile Kurum İçinden İş ve Meslek Danışmanlığı atamalarının gerçekleşmesinde inisiyatif alan ayrıca bundan sonraki süreçlerde de   kurum içerisinde İDM alımı ve tayinlerle ilgili çalışmaların devamı hususunda göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Sayın Cafer Uzunkaya’ya teşekkür ederim.

Bu mübarek günde bana vakit ayırdığınız ve dinlediğiniz için hepinize teşekkür ediyor, Hayırlı akşamlar diliyorum.”


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans