DUYURULAR
İMZALAR GENEL MERKEZE ULAŞTI

İMZALAR GENEL MERKEZE ULAŞTI


Büro Memur-Sen Genel Merkezinin 3600 Ek Gösterge Düzenlemesi İle İlgili Yapmış Olduğu İmza Kampanyası Büyük İlgi Gördü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim vaadiyle sunduğu Polis, Öğretmen, Hemşire ve Din Görevlilerine 3600 Ek Gösterge Müjdesi’nin kamu çalışanları tarafından buruk bir sevinçle karşılanmasının ardından harekete geçen Büro Memur-Sen Genel Merkezi “SEN DE KATIL” adı altında bir imza kampanyası başlatmış ve Türkiye’nin dört bir tarafından başta üyeler olmak üzere tüm kamu çalışanlarının isteklerini içeren kampanya ya destek istemişti. Kamu çalışanları 3600 Ek Gösterge açıklamasını doğru ve yerinde bulmakla birlikte eksik yanının olduğunu vurgulamakta ve yapılacak olan düzenlemenin tüm kamu çalışanlarını kapsamasını istemektedir. Büro Memur-Sen olarak yapmış olduğumuz imza kampanyasının sonucunda kamu çalışanlarının sadece isteklerini ve haklarını dile getirdiğimizi, onların sesi olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk.

İmza Kampanyası ile ilgili açıklama yapan Genel Başkanımız Vecdi Yanbaz: “ Büro Memur-Sen ailesinin kenetlenmiş bir şekilde haklarını aramaya devam ettiğine şahit olmaktayız. Yapmış olduğumuz imza kampasının sesimizi duyurmaktan ziyade kamu çalışanlarının sesi olduğumuzu Genel Yetkili Sendika olarak tüm kamu çalışanlarının hakları için mücadele ettiğimizi bir daha göstermiş olduk. İmza Kampanyası dahilinde topladığımız imzaları Sayın Cumhurbaşkanımıza iletmek üzere Genel Merkezimiz’ de bir araya getirdik. İmzaların gündeme damga vurmasının yanında Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından olumlu karşılanmasını beklemekte ve 3600 Ek Gösterge’nin kapsam olarak genişletilerek düzenlemeye dahil edilmesini istiyoruz. İmza Kampanyamıza vermiş olduğu ilgiden dolayı tüm kamu çalışanlarına teşekkür ederiz. İmza Kampanyası için emek harcayan, alın teri döken başta Genel Merkez Yönetimi’ne , Şube Başkanlarımıza, Şube Yönetimlerine ve Üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Bir Aile olarak mücadelemize devam edeceğimizi belirtir. Tüm Kamu Çalışanlarının başarı ve huzur dolu istikrarlı bir yaşam geçirmesini diliyorum.”

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans