DUYURULAR
İFTAR COŞKUSUYLA BULUŞTUK

İFTAR COŞKUSUYLA BULUŞTUK


Büro Memur-Sen Yozgat Şubesinin verdiği iftarda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, "Üyelerimizin bize güvenerek verdikleri yetkiyi en etkili olarak kullanıp hizmetlerimizi en iyi şekilde yapacağız" dedi.

Büro Memur-Sen Yozgat şubesinin düzenlemiş olduğu iftar programı büyük bir katılım ile gerçekleştirildi. İftara Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Vecdi Yanbaz, Kutbettin Aydın ile Yozgat şube başkanı Mehmet Pınarcı, Büro Memur-Senin önceki şube başkanları Mehmet Asil, İbrahim Aktaş, Adnan Ünal ve şube şube yönetim kurulu üyeleri, daire amirler, Yozgat İlindeki diğer STK temsilcileri ve çok sayıda sendika üyesi katıldı.

İftarın ardından konuşan Genel Başkan Uğur Ünalan, Düzenli olarak büyüdüklerini ve buna bağlı olarak artan sorumluluklarının farkında olduklarını kaydetti. Ünalan konuşmasında Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinerek; Milletin değerlerine sahip çıkan, milletin derdi ile dertlenen bir Cumhurbaşkanı istiyoruz. Şube Başkanım Mehmet Pınarcıya böyle bir program düzenlediği için teşekkür ediyorum. Çünkü sizlerin bu bütünlüğünü görmek bize ayrı bir güç veriyor. Katılımlarınızdan dolayı hepinize saygılarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum" dedi.

HEDEF 500 ÜYE
Yozgat Şube Başkanı Mehmet Pınarcı ise "Manevi duyguların yoğunlaştığı bu günlerde amacımız sendikamız üyesi arkadaşlarım arasında birlikteliği, aileleri ile birlikte kaynaşmayı sağlamak, görüş alış verişinde bulunmaktır. Davetimizi kabul ederek iftar programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Özellikle sendikacılığa yeni bir soluk getireceğine inandığımız, sendikamızın ilerlemesi için her zaman elinden gelenin fazlasını yapacak olan ve ilimizdeki çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımız, hemşerimiz Bozok Yaylasının yiğit evladı Uğur Ünalana teşekkürlerimi sunuyorum. Davetimize katılım sayısının fazlalığı sendikamızın gücünü de ortaya koyuyor. Yozgatda birkaç üye ile çıktığımız yola şu anda yüzlerce üye ile devam ediyoruz. İnanıyorum ki bundan sonrada üye sayımız artmaya devam edecek ve en kısa zamanda söz verdiğimiz 500 üye hedefimize ulaşacağız." dedi.

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans