DUYURULAR
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ ODASI AÇILDI

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ ODASI AÇILDI


İçişleri Bakanlığı İşyeri Temsilciliği Odası çoşkulu bir kalabalıkla alkışlarla açıldı. üyelerimizin sıkıntılarını ortadan kaldırmak amacıyla var gücüyle çalışan sendikamız hizmet yarışında çıtayı daha da yükseltecek Önemli bir açılışta daha bulundu. Genel Başkan Yusuf Yazgan’ın kurdelesini keserek açılışını yaptığı İşyeri Temsilciliği Odası, İçişleri Bakanlığı Personeline hizmet verecek


İçişleri Bakanlığıİşyeri Temsilciliği Odası’nın açılışına Genel Başkan Yusuf Yazgan, Genel Sekreter Uğur ünalan, Genel Teşkilat Sekreteri Murat Sipahi, Genel Mali Sekreter Kadir çiçek, Genel Basın Yayım ve Halkla İlişkiler Sekreteri Abdulvahit Ergün, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri İdris Maden, Genel Mevzuat Toplu GÖrüşme ve Dış İlişkiler Sekreteri Sait İnan, Ankara 4 Nolu( İçişleri) Şube Başkanı Erdoğan Hüyük ile YÖnetim Kurulu üyeleri, Ankara 25 Nolu (SGK) Şube YÖnetim Kurulu Başkanı Yıldırım Akbaba ile YÖnetim Kurulu üyeleri,  Ankara 2 Nolu (Maliye) Şube Başkanı Hüseyin Yüksel ile YÖnetim Kurulu üyeleri, İçişleri Bakanlığı İşyeri Temsilcileri, üyelerimiz ve Bakanlık personeli katıldı.


Ayrıca Yatırımların Değerlendirilmesi konulu toplantı çerçevesinde Bakanlık binasında bulunan başta Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah olmak üzere valilerin birkısmı da açılışımıza teşrif ettiler.

Bismillah diyerek ve hayırlı olsun temennisiyle açılış kurdelesini kesen Yazgan, İşyeri Temsilciliği Odası’nın İçişleri Bakanlığı Personeli’ne hizmet için açıldığını vurguladı.


Sendikamızın hizmet yolunda her geçen gün daha da büyüdüğünü ve atılımda bulunduğunu belirten Yazgan, Bakanlık çalışanlarının temsilcilik odamızı aktif bir şekilde değerlendirmesi gerektiğini, odanın personelin sorunlarının tesbiti ve çÖzüm Önerileri için iyi bir çalışma alanı olacağını belirtti.Bütün kamu çalışanlarına en güzel hizmeti vermek için çalıştıklarının altını çizen Yazgan, “Büro Memur-Sen olarak bizler insanı yaşatmanın devleti yaşatacağını çok iyi biliyoruz. Bugüne kadar Önceliğimiz hep insanımıza hizmet, üyelerimize en iyisini sunmak ve insanımızın yüzünü güldürmek oldu. İnşalah bu hep bÖyle gidecek” dedi.Yazgan konuşması sonrası bir müddet İçişleri Bakanlığı İşyeri Temsilciliği Odası’nda oturarak çalışanlarla gÖrüş alış verişinde bulundu. Tatlı ikramı ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle açılış renklenirken, İşyeri Temsilciliği Odası’nın hayırlı hizmetlere vesile olması herkesin ortak dileğiydi.      


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans