DUYURULAR
HAVSA VE UZUNKÖPRÜ İLÇELERİNE ZİYARET

HAVSA VE UZUNKÖPRÜ İLÇELERİNE ZİYARET


KURUM ZİYARETLERİ SENDİKAL ÇALIŞMALARIMIZ

11.11.2016 Cuma Sendikal izin Günümüzde Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne tayinen atanan İl Müdürü Sayın Süleyman LALE'yi Büro Memur Sen Yönetim Kurulu olarak Makamında ziyaret ettik. Kendisine hayırlı olsun dileklerimizi sunduk. Yeni görevinde başarılar diledik. Sayın Müdürümüzün göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından samimi davranışlarından misafirperverliğinden dolayı kendilerine Yönetim Kurulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

***Büro Memur Sen Şube Başkanı Memet Sait ERCAN, Şube Başkan Vekilimiz Hasan Hasan Bayir , Şube Başkan Yardımcılarımız Fatih KıranSinan Akkaya ve Muhammet Özdemir ile birlikte Havsa Vergi Dairesi Müdürümüz İbrahim DEMİRÖZ'ü ziyaret ettik. Vergi Dairesi Çalışanlarını ziyaret ettik. Osmanlı Köyünde düzenlediğimiz öğle yemeğinde Vergi Dairesi Çalışanları ile birlikte olduk. Havsa Vergi Dairesinde bizleri uzun zamandan beri destekleyerek bizi orada güçlü kılan çok değerli samimi ve fedakar üyelerimize şahsım olarak hayranlığım sevgim muhabbetim fazlasıyla artmıştır. Kendilerine saygılarımı teşekkürleriömi sunuyorum.

Uzunköprü Gümrük Müdürlüğünde çalışan Gümrük personeli üyelerimizi ziyaret ettik. Sıcak içten samimi misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Uzunköprü Sosyal Güvelik Merkezi Müdürümüz Cavit Özkahya yı makamında ziyaret ettik. kurum çalışanlarını ziyaret ettik.Beyefendi nazik Müdürümüzün ilgi ve alakası bizleri fazlasıyla memnun etti. Geçtiğimiz dönemde Büro Memur Sen Yönetim Kurulu görevinde de bulunan çok değerli büyüğümüz Cavit ÖzkahyaMüdürümüze saygılarımızı sunuyoruz.

İzinli olmasına ve hastanede olmasına rağmen bizleri karşılayan İş Yeri Temsilcimiz Vergi Dairesi personeli Abdullah Keşanlı abimiz bizleri yalnız bırakmadı kendisiyle birlikte Uzunköprü Muhasebe Müdürlüğündeki ve Vergi Dairesindeki çalışanları ve üyelerimizi ziyaret ettik. Kendilerine sendikal bilgiler sunduk.

Gitmediğimiz yer bizim değildir. Biz herkese gideceğiz anlatacağız. Onların yanlarında olduğumuzu, sendikal mücadelemizin merkezinde erdemliler hareketinin olduğunu, geçmişten günümüze kazanımlarımızı anlatmaya devam edeceğiz. Birileri etnik ve ideoloji sendikacılığı ile uğraşırken biz Ülkemizin derdiyle dertleneceğiz. Kamu çalışanlarına kazanım elde etmek için dertleneceğiz. Haklı taleplerimizi çözüm bulana kadar dökmeden kırmadan ötekileştirmeden çözüm önerisi sunarak müzakere ederek ve diyalog kurarak çözmeye çalışacağız. Varsın birileri sözde sendikacılık yapsın, Varsın birileri laf üstüne laf koysun . Biz taş üstüne taş koyalım.Laf üstüne laf koyanlar yetkilerini sıfıra indirdiler yetkisiz kaldılar. 11 hizmet kolunun hiç birisinde yetkileri kalmadılar. Laf üstüne laf koyanlar yetkileri kalmayınca da sendikal mücadelelerini sendikal zeminin dışına taşıdılar. .Ama bizim mücadelemiz sendikal zeminde ve kazanım odaklı olacaktır.Kazandırmaya devam edeceğiz.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans