DUYURULAR
GÖNÜL SENDİKACILIĞI

GÖNÜL SENDİKACILIĞI


KEŞAN'DA SENDİKAL ÇALIŞMALARIMIZ

GÖNÜL SENDİKACILIĞI...
İYİLİK KERVANI....
DOĞRULARI ANLATARAK YANILTMADAN SENDİKACILIK YAPIYORUZ.

Erdemliler hareketi Memur-Sen'i diğerlerinden ayıran en önemli özelliği sendikal rekabetini kazanıma ve bilgiye dayalı eğmeden bükmeden doğrudan şaşmadan doğruları anlatarak takdirini de kamu çalışanlarına bırakarak hatır ve gönül sendikacılığı da yapmıyoruz. Kamu çalışanlarının bu konuda ki kararları bir vebaldir. Ya hizmet sendikacılığından yana olacaklar ya da Erdemliler hareketinden önceki dönemlerde sendikal rekabetlerini sendikal zeminin dışında sokak çatışmalarına taşıyan kırıp döken bir anlayıştan...

İşte biz bu yüzden dertliyiz.Sendikal zemini yeniden bunlara teslim etmemek ve fırsat vermemek için canla başla azimle ve bir veballe çalışmaktayız. Çünkü biz biliyoruz ki bizim olmadığımız yerde haksızlık olacak adam kayırma olacak bizden sizden kavramları başlayacak. Bizim aynamız yetki aldığımız günden bugüne kadar duruşumuz ve kazanımlarımızdır. Bugün de geleceğe geçmişimizde ki erdemliler hareketinin iz düşümünü kendimize ilke ve rehber edinerek ilerliyoruz. Bizim sendikal mücadelemiz Türkiye'nin geleceğini yeniden inşa etme adına erdemliler hareketidir. Bu zeminde sürdürdüğümüz sendikal mücadelemiz bir milyon gönüle ulaşarak zirveden yeni ufuklara, yeni ufuklardan yeni umutlara yükselişini sürdürmektedir. Çünkü biz biliyoruz ki güçlü olursak güçlü kazanımlar elde ederiz. Çünkü biz biliyoruz ki bölünerek ayrışarak güçlü olamayız. Ayrıştırmıyor birleştiriyoruz. Bu iyilik kervanına tüm çalışanları davet ediyoruz.

Kamu çalışanlarının omuzlarımıza yüklediği vebal ve sorumluluğun bilicinde ve ayrıca ülkemiz ve devletimize karşı oynanan kirli tuzakları da dikkate alarak milli ve manevi değerlerimizin yanında her zaman yer alan bir sendikal anlayışı temsil etmekteyiz. Bu sorumluluğu omuzlarında taşımayanlar sadece mayıs ayı sendikacılığı adı altında sadece karalayarak ve yanıltarak günü kurtarma planları yapmaktadırlar. Bu tutum ve davranışlarını geçmişte de sürdürdüler ve sonuç değişmedi.Bugün gelinen noktada hiç bir hizmet kolunda yetkileri olmayan bir sendika konumuna düştüler. Bu da kendilerini sorgulamalarına yeter de artar bile.

Bu amaçla sendikal çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu haftaki sendikal çalışma günümüzde Keşan'da bir takım çalışmalar yaptık. Keşan Adliyesi İşyeri Temsilcimiz Evrim Saylak a ve Keşan İşkur personeli Kerem Akdağkardeşlerimize destek ve katkılarından dolayı sendikam adına teşekkürlerimi sunarım.

Erdemliler hareketini herkes tanıyana kadar aradaki farkı anlayana kadar durmak yok çalışmaya devam diyoruz.
Bu davaya omuz vermek kaderin bize bahşettiği en önemli şereftir. Elhamdulillah...

Biz yaptıklarımızı ve doğru olanı anlatıyoruz. 
Birileride karalıyor ve yanıltıyor.
Aradaki farkta kamu çalışanlarının tercihlerine yansıyor.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans