DUYURULAR
Genel Başkan Yardımcıları Karabük ve Zonguldak’ta Temaslarda Bulundu

Genel Başkan Yardımcıları Karabük ve Zonguldak’ta Temaslarda Bulundu


Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı, Bekir Turhan ve Feyim Bingöl, Karabük ve Zonguldak’ta kamu görevlileriyle bir araya geldi. Büro Memur-Sen heyeti, kurum yöneticilerini de ziyaret ederek kamu görevlilerinin taleplerini iletti.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı, Bekir Turhan, Feyim Bingöl, Karabük Şube Başkanı Recep Başkaya ve şube yönetim kurulu üyeleri Karabük ve Safranbolu’da bir dizi temasta bulundu. Kurumları ziyaret eden Genel Başkan Yardımcıları Yılancı, Turhan ve Bingöl, kamu görevlileriyle bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini dinledi. Büro Memur-Sen heyeti daha sonra Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Karabük İl Müdürü İsmail Yıldırım, Safranbolu Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Kenan Çakır, Safranbolu Vergi Dairesi Müdürü Kader Öztürk ile görüşerek kamu görevlilerinin sorunları ve talepleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları, Karabük’ün ardından Zonguldak’a geçti. Zonguldak Şube Başkanı Ramazan Seyrek ve şube yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği Metin Yılancı, Bekir Turhan ve Feyim Bingöl, Zonguldak Adliyesi, Zonguldak SGK İl Müdürlüğü ve Zonguldak Gelir İdaresi Başkanlığı, Zonguldak Ticeret İl Müdürlüğü, Çaycuma Adliyesi, Çaycuma Sosyal Güvenlik Merkezi, Devrek Adliyesi ve Gökçebey Adliyesi'ni ziyaret etti.  Kamu görevlileriyle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcıları, onların taleplerini dinledi. Yapılan görüşmelerde birçok kamu görevlisi Büro Memur-Sen’e üye oldu. 

KAMU GÖREVLİLERİNİN ÖZLÜK HAKLARI İYİLEŞTİRİLMELİ

Yapılan görüşmelerde konuşan Metin Yılancı, kamu görevlilerinin özlük haklarının en iyi seviyede olması için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, “Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu olarak, yeni bir soluk yeni bir sesle göreve geldik. Görevi aldıktan hemen sonra gece gündüz demeden çalışmalarımıza hız verdik. İllerimizi tek tek gezerek, kamu görevlilerinin taleplerini mercek altına alıyoruz” dedi.

TALEPLERİMİZİN ARKASINDAYIZ

Büro Memur-Sen olarak kamu görevlilerinin talep ve beklentilerini yakından takip ettiklerini vurgulayan Bekir Turhan, “4/C ve 4/B olmak üzere, taşeronlara ve sözleşmeli personele kadro talebimiz devam ediyor. Gerek yaptığımız görüşmeler ve gerekse katıldığımız platformlarda haklı talebimizin arkasında duruyoruz. Talebimiz karşılanana kadar her türlü mücadeleyi vereceğiz” diye konuştu. 

BÜYÜK HEDEFLERE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ

“Özelde üyelerimizin genelde ise tüm mazlumların sözcülüğünü, savunuculuğunu yapan bir teşkilatız” diyen Feyim Bingöl ise, “Büyük teşkilat olmanın özelliği büyük hedeflere, kendinden emin ve sağlam adımlarla yürümektir. Büro Memur-Sen teşkilatı olarak kamu görevlilerine yeni kazanımlar elde ederken, özlük haklarının düzeltilmesi noktasında da sorumluluk alıyoruz” ifadelerini kullandı.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans