DUYURULAR
Genel Başkan Yardımcıları Karabük'te Temaslarda Bulundu

Genel Başkan Yardımcıları Karabük'te Temaslarda Bulundu


Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Akbaba, Karabük’te temaslarda bulundu.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Akbaba, Karabük Şube Başkanı Recep Başkaya ve şube yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Karabük İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Kurumdaki kamu görevlileriyle tek tek görüşen Genel Başkan Vekili Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Akbaba, kamu görevlilerinin sorun ve taleplerini dinledi.

Ahmet Sefa Özşahin ve Yıldırım Akbaba, kamu görevlilerinin ardından beraberindeki heyetle birlikte SGK İl Müdürü İsmail Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, SGK İl Müdürü Yıldırım’a görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak yapacakları çalışmalarda başarılar diledi. Görüşmede SGK’daki kamu görevlilerinin sorun ve talepleri hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden İl Müdürü İsmail Yıldırım, Büro Memur-Sen heyetine teşekkür etti. İsmail Yıldırım, kurumdaki kamu görevlilerinin en iyi şartlarda çalışması için elinden geleni yapacağını söyledi.

Genel Başkan Vekili Özşahin ve Genel Başkan Yardımcısı Akbaba, beraberindeki heyetle birlikte daha sonra Karabük Şubesi tarafından düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol turnuvasının kupa törenine katıldı. Memur-Sen Karabük İl Başkanı Zeki Öz, Defterdar Osman Koçaş, SGK İl Müdürü İsmail Yıldırım, Safranbolu Vergi Dairesi Müdürü Kader Öztürk ve Memur-Sen'e bağlı sendika başkanlarının da yer aldığı törende turnuva birincisi olan Defterdarlık Futbol Takımı’na kupasını Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Özşahin verdi.

Turnuvada ikinci olan Savcılık Futbol Takımı’na kupasını Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Akbaba, üçüncü olan Safranbolu Adliyesi Futbol Takımı’na kupasını Defterdar Osman Koçaş, dördüncü olan Karabük Adliyesi Futbol Takımı’na kupasını SGK İl Müdürü Yıldırım verdi.

Törende konuşan Genel Başkan Vekili Özşahin, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu belirtti. Farklı kurumlarda çalışan kamu görevlilerinin Karabük Şubesinin düzenlediği turnuva ile bir araya geldiğini ve güzel dostlukların oluştuğunu kaydeden Özşahin, “Kamu görevlilerimizi yoğun iş temposundan biraz da olsa uzaklaştırmak, moral ve motivasyonunu arttırmak için bu tür organizasyonlar çok önemli. Spor, farklı kişileri bir araya getiren bir eylemdir. Karabük Şubemizin düzenlediği turnuvayla da farklı kurumlarda çalışan kamu görevlilerimiz bir araya geldi. Bu turnuvada eminim ki güzel dostluklar kuruldu. Bundan sonra da Büro Memur-Sen olarak kamu görevlilerimizi bir araya getiren farklı organizasyonlara imza atacağız” dedi.

Karabük Şube Başkanı Başkaya ise, turnuvaya katılan tüm kamu görevlilerine teşekkür etti. 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans