DUYURULAR
Genel Başkan Yardımcıları Kamu Görevlileriyle Bir Araya Geldi

Genel Başkan Yardımcıları Kamu Görevlileriyle Bir Araya Geldi


Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Feyim Bingöl, Gaziantep ve Şanlıurfa’da kamu görevlilerinin sorunlarını yerinde dinledi. Genel Başkan Yardımcıları, daha sonra Kahramanmaraş il divan toplantısına katıldı.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Feyim Bingöl Gaziantep’te adliye, bölge adliye mahkemesi, İşkur İl Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü’nde çalışan kamu görevlileriyle bir araya geldi. Genel Başkan Yardımcılarına Gaziantep Şube Başkanı Hanifi Borazan ve şube yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Genel Başkan Yardımcıları Yılancı ve Bingöl, kamu görevlilerinin görüş, talep ve önerilerini dinledi.

Genel Başkan Yardımcıları, kamu görevlilerinin ardından Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi 12. Ceza Dairesi Başkanı Murat Koper, İşkur İl Müdürü Siraç Ekin ve SGK İl Müdürü Mehmet Uzun’u ziyaret ederek kamu görevlilerinin sorun ve taleplerini iletti.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Yılancı ve Bingöl, Gaziantep’in ardından Şanlıurfa’ya geçerek ildeki kamu görevlileriyle buluştu. Şanlıurfa Şube Başkanı Fethi Akbulut ve şube yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği Metin Yılancı ve Feyim Bingöl, kamu görevlilerini çalıştıkları kurumlarda ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Genel Başkan Yardımcısı Yılancı, “Tüm illerimizde kamu görevlilerimizle buluşmaya ve sorunlarını yerinde dinlemeye devam edeceğiz. Teşkilatımızla bir ve beraber olarak kamu görevlilerimizin sorunlarını merkezinde çözüme kavuşturacağız. Kamu görevlilerimizden aldığımız gücü yine kamu görevlilerimiz için kullanacağız. Kamu görevlilerimizin haklarını en iyi konuma getirmek ve sendikamızı daha iyi günlere taşımak için gece gündüz demeden mücadele edeceğiz” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Bingöl ise Büro Memur-Sen’in emek ve ekmek mücadelesi verdiğini söyledi. Feyim Bingöl, “Sendikamız Büro Memur-Sen, özelde kamu görevlilerimizin hakları için, genelde ise ülkemizin ve milletimizin menfaatleri için çalışmaktadır. Sendikamızın merkezinde hak ve adalet vardır. Her zaman haklının yanında haksızlığın karşısındayız. Bunun için sendikamız genel yetkili sendikadır. Kamu görevlilerimiz için, milletimiz ve ülkemiz için verdiğimiz hak mücadelemizi gören kamu görevlilerimiz bizleri tercih ediyor. İnşallah daha da güçlenerek kamu görevlilerimiz için yeni kazanımlar üretecek, yeni haklar alacağız” diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcıları, Gaziantep ve Şanlıurfa’nın ardından Büro Memur-Sen Kahramanmaraş Şubesi İl Divan Toplantısı’na katıldı. Kahramanmaraş Şube Başkanı Halil Küçükdevlet, şube yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve işyeri temsilcilerinin yer aldığı toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Yılancı, “Kahramanmaraş Şube Başkanım Halil Küçükdevlet başkanım nezdinde Kahramanmaraş teşkilatımızın tüm mensuplarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu teşkilatın bir mensubu olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans