DUYURULAR
Genel Başkan Yardımcıları, Adıyaman’da Kamu Görevlileriyle Buluştu

Genel Başkan Yardımcıları, Adıyaman’da Kamu Görevlileriyle Buluştu


Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Feyim Bingöl Adıyaman’da kurumları ziyaret ederek kamu görevlileriyle bir araya geldi.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Feyim Bingöl Adıyaman’da temaslarda bulundu. Adıyaman Şube Başkanı Kadir Özşahin ve şube yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği Metin Yılancı ve Feyim Bingöl, ildeki kurumları ziyaret etti. Kamu görevlileriyle bir araya gelen Yılancı ve Bingöl, toplu sözleşme öncesinde kamu görevlilerinin taleplerini alarak sorunlarını dinledi. Yapılan görüşmeler sırasında çok sayıda kamu görevlisi emek mücadelesine destek için Büro Memur-Sen'e üye oldu.

Genel Başkan Yardımcıları, kamu görevlilerinin ardından kurum yöneticileriyle görüştü. Yılancı ve Bingöl, kamu görevlilerinin talepleri ve sorunları hakkında yöneticilerle bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretler hakkında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Metin Yılancı, Büro Memur-Sen’in oturarak sendikacılık yapmadığını söyledi. Erdemdiler hareketi olan Büro Memur-Sen’in nerede bir sorun varsa orada olduğunu vurgulayan Metin Yılancı, “Hak ve adaletin takipçisi ve savunucusu olan Büro Memur-Sen olarak ülkemizin dört bir yanında teşkilatlanmış durumdayız. Genel Başkanımız Vecdi Yanbaz’ın, Genel Başkan Yardımcılarımızın ve tüm teşkilatımızın özverili çalışmalarıyla, kamu görevlerimizin haklı tercihi ile büyümeye ve güçlenmeye devam ediyoruz. Daha güçlü olacağız ki kamu görevlilerimizin haklarını daha gür haykıralım, milletimizin ve mazlumların sesini daha fazla duyuralım. Bunun için ilk hedefimiz 100 bin üye. İnşallah bu hedefimize omuz omuza mücadele ederek, başarılı ve cesaretli teşkilatımızla durmadan çalışarak ulaşacağız” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Feyim Bingöl ise ziyaretler sırasında alınan taleplerin toplu sözleşme masasına taşınacak maddelerin özünü oluşturacağını kaydetti. Bingöl, “İllerdeki kamu görevlilerimizin sorun ve taleplerini yerinde dinliyoruz. Taleplerin bazılarını ildeki kurum yöneticileriyle görüşerek çözüme kavuşturuyoruz. Geneli kapsayan sorun ve talepleri ise genel yetkili sendika olarak katılacağımız bu yıl yapılacak olan 4’üncü dönem toplu sözleşmeye taşıyacağız. Kamu görevlilerimizin hakları için toplu sözleşmede var gücümüzle mücadele edeceğiz. İnşallah toplu sözleşmede yeni kazanımlara imza atacak, kamu görevlilerimizin taleplerini karşılayacağız” diye konuştu. 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans