DUYURULAR
Genel Başkan Ankara Maliye Şube Toplantısına Katıldı.

Genel Başkan Ankara Maliye Şube Toplantısına Katıldı.


Ankara Maliye Şubemizin Hazırlamış Olduğu Toplantıya Katılan Büro Memur-Sen Yönetimi Sendikalaşmanın Önemine Dair Açıklama Yaptı.

Toplantıda konuşma yapan Genel Başkanımız Vecdi Yanbaz Büro Memur-Sen’in bir aile bireylerini anımsatırcasına birbirine kenetlenmesinin kendisini duygulandırdığını söyledi.

“Büro Memur-Sen 23 yıldır sürekli bir adım daha öne çıkarak ve büyüyerek bu günlere gelmiştir. Tabi bu günlere gelmemizde on binlerin bizi seçmesinin yanı sıra hak ve adalet için verdiğimiz mücadelenin payı büyüktür. Biz Büro Memur-Sen ailesi olarak hak ve adalet mücadelesinden taviz vermeyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kamu çalışanlarımızın ve üyelerimizin her zaman yanında olacağız.”

“Bu toplantıya vesile olan Maliye Şube Başkan Vekilimiz Eyüp Eskihoran’ın emeklilik hayatının ilk günlerinde yanında olmaktan mutluluk duyuyorum. Bize ve Teşkilatımıza katmış olduğu değerden dolayı Büro Memur-Sen ailesi adına teşekkür ediyorum.”

Ankara Maliye Şube Başkan Vekilimiz aynı zamanda AVDB İdari ve Mali İşler Müdürlüğü Garaj amiri Eyüp Eskihoran’ın emekli olması nedeniyle Ankara Maliye Şube Başkanımız İlhami Yücel ve Yönetiminin düzenlemiş olduğu toplantıya Genel Başkanımız Vecdi Yanbaz, GİB Başkan Yardımcısı Mahmut Sütçü, Büro Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Sefa Özşahin, Metin Yılancı, Bekir Turhan ve Turan Çetinkaya, GİB Grup Başkanları Kadir Çiçek ve İmdat Türkay, AVDB Gurup Müdürleri Suat Sarıgül ve Ülkü Güngör, İnsan Kaynakları Müdürü Yaşar Özöndel, VDK İdari Mali İşler Müdürü ve Büro Memur-Sen kurucularından Atilla Mutlu Alkış, Ankara SGK Şube Başkanımız Mehmet Bülbül, Aksaray Şube Başkanımız Şaban Bülbül, katıldı.

Program sonunda Maliye Şube Başkan Vekilmiz Eyüp Eskihoran’a Büro Memur-Sen’in Hazırlamış olduğu Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Büro Memur-Sen olarak Değerli Üyemiz Eyüp Eskihoran’ın emekliliğini kutlar, emeklilik hayatını ailesiyle ve sevdikleriyle birlikte sağlıkla ve neşe ile geçirmesini dileriz.

Büro Memur-Sen için yapmış oldukları önemli hizmet ve değerli çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans