DUYURULAR
ERZURUM ŞUBE KONGRESİNDE HEYECAN

ERZURUM ŞUBE KONGRESİNDE HEYECAN


1- Nesimi Küçük 2-Ertan Aksoy 3-Bilal Han 4-Hüseyin Akgül 5-Yasin Emre Yavuz 6-Ali İhsan Özyazıcıoğlu 7-Savaş KÖk

Kongrenin yapıldığı tarihten iki gün Önce Erzurum’a Gelen Genel merkez YÖneticileri Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Murat Sipahi, Genel Mali Sekreter Kadir çiçek ve Genel Sekreter Uğur ünalan Erzurum da iş koluna bağlı kurumlarda ziyaretler gerçekleştirdiler.

Sosyal Güvenlik Kurumu, Adliye, Valilik, Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birlik Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Kurumu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Meteoroloji BÖlge Müdürlüğü, Vergi Dairesi, Defterdarlık kurum ziyaretleri gerçekleştirdiler. Yapılan ziyaretlerde kurum sorunları dinlendi ve son gelişmeler üyelerimize ve diğer memur arkadaşlarımıza ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

Bu ziyaretler esnasında kurum amirlerinin yanı sıra Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Sinan Kuş’da makamında ziyaret edildi. Bu kurum ziyaretlerine Şube Başkanı Nesimi Küçük, Erten Aksoy, Bilal Han, Hüseyin Akgül, Ali İhsan Özyazıcıoğlu ve Savaş KÖk de iştirak ettiler.

 

Zamanın kısıtlı olmasından dolayı bazı kurumlar ziyaret edilemedi. Oradaki üyelerimize ve memur arkadaşlarımıza buradan saygılarımızı sunuyoruz.

Cumartesi günü saat 10.00’da kongre salonuna geçildi. Kongrenin açılış konuşmasını müteakiben sÖz alan kurucu Şube başkanı Nesimi Küçük, adeta tırnaklarla kazırcasına yapılan teşkilat çalışmalarından sonra Erzurum ilinin tek başına şube olmasından dolayı büyük mutluluk yaşadığını ifade ederek memurlara yapılacak olan daha güzel hizmetlerle bize gÖsterilen teveccühün boşuna olmadığını gÖstereceklerini ifade etti.

Genel merkez adına konuşmalarını yapan Kadir çiçek, Uğur ünalan ve Murat Sipahi Memur-Sen’in başarısının tesadüf olmadığını, hizmeti esas alan çalışmalarıyla memurların halklı teveccühünü kazandığını ifade ettiler. Memur-Sen İl Başkanı Mehmet Dindi, diğer sendikalarımızın şube başkanları ve siyasi parti temsilcileri birer selamlama konuşması yaptılar. Daha sonra yapılan seçimler neticesinde yedi kişilik yÖnetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu:

1- Nesimi Küçük
2-Ertan Aksoy
3-Bilal Han
4-Hüseyin Akgül
5-Yasin Emre Yavuz
6-Ali İhsan Özyazıcıoğlu
7-Savaş KÖk

Biz de Erzurum ilimizin tek başına şube olması için yapılan yoğun ve gayretli çalışmalarda emeği geçen bütün yÖnetici ve üyelerimizi tebrik ediyor, yeni seçilen yÖnetim kuruluna başarılar diliyoruz.


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans