DUYURULAR
ERZİNCAN İL DİVAN KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ERZİNCAN İL DİVAN KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Erzincan İl Divan Kurulu Toplantısında sendikal çalışmalar, kamu görevlilerinin sorun ve talepleri ele alındı.

Toplantıya Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Yardımcıları Feyim Bingöl ile Yıldırım Akbaba, Erzincan Şube Başkanı Necdet Yıldırım, Memur-Sen Erzincan İl Temsilcisi Nebi Gül yönetim kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri ve Gümüşhane, Bayburt gibi çevre illerden  kurum yöneticileri de katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Vecdi Yanbaz, Erzincan’da Büro Memur-Sen’i zirveye taşıyan şube başkanı, şube yönetim kurulu üyeleri ve temsilcilere teşekkür etti. Genel Başkan Yanbaz, “Büro Memur-Sen olarak kurulduğumuz günden itibaren amacımız kamu görevlilerimizin haklarını en iyi konuma getirmek, ülkemizin ve milletimizin menfaatlerini korumak oldu. Kimseyi dininden, dilinden, etnik kökeninden, mezhebinden dolayı ayrıştırmıyoruz. Bizim sendikacılık anlayışımızda ötekileştirmek yoktur, birleştirmek vardır. Ülkemizin doğusunda, batısında, kuzeyinde, güneyinde Büro Memur-Sen vardır ve bayrağı zirvede dalgalanmaktadır. Bunun için Büro Memur-Sen güçlü ve genel yetkili sendikadır” dedi.

Hak ve adalet için mücadele etmeye, mazlumlara ve mağdurlara umut olmaya devam edeceklerini vurgulayan Yanbaz, “Büro Memur-Sen ülkesi için, milleti için, Müslümanlar için, İslam Âlemi için taşın altına sadece elini değil tüm bedenini koyan sendikadır. Bunun en güzel örneğini 15 Temmuz hain darbe ve işgal girişiminde gördük. Darbe girişiminin ilk anından itibaren meydanlara indik ve göğsümüzü tanklara siper ettik. Hainleri, kalleşleri sindirdik. Çok şükür ülkemizi ve milletimizi kurtardık. Bundan sonra da milletimizin ve ülkemizin yanında yer almaya devam edeceğiz. Sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir yanındaki mazlumlara ve mağdurlara umut olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yanbaz’ın ardından Erzincan Şube Başkanı Necdet Yıldırım da şube olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantı soru cevap bölümü ile sona erdi.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans