DUYURULAR
Erdoğmuş: Hedefimize Emin Adımlarla İlerliyoruz

Erdoğmuş: Hedefimize Emin Adımlarla İlerliyoruz


Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Hadi Erdoğmuş, Genel Başkan Yardımcıları Kutbettin Aydın ve Nihat Tunç, Antalya’daki kamu görevlileri ve kurum yöneticileriyle görüştü. Görüşmeler sırasında çok sayıda kamu görevlisi Büro Memur-Sen’e üye oldu. Genel Başkan Vekili Erdoğmuş, “100 bin üye hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Hadi Erdoğmuş, Genel Başkan Yardımcıları Kutbettin Aydın ve Nihat Tunç, Antalya Şube Başkanı Ünal Hisarkaya ve şube yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Antalya’daki kurumları ziyaret etti. 

Büro Memur-Sen heyeti,  İşkur Antalya İl Müdürlüğü, TÜİK Bölge Müdürlüğü, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Antalya Polis Okulu’nda kamu görevlileriyle buluştu. Kamu görevlilerinin sorunlarını yerinde dinleyen heyet, sorunları ve talepleri not alarak sorunların çözümü için gerekenin yapılacağını belirtti.

Genel Başkan Vekili Mehmet Hadi Erdoğmuş, Genel Başkan Yardımcıları Aydın ve Tunç, kamu görevlileriyle yaptıkları görüşmelerin ardından İşkur İl Müdür Yardımcısı, TÜİK Bölge Müdürü Abdi Öncel, Gençlik Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve Polis Okulu Müdürü Bülent Taşçı’yı ziyaret etti. Genel Başkan Vekili Erdoğmuş, kamu görevlileriyle yaptıkları görüşmelerde not aldıkları sorunları ve talepleri kurum yöneticilerine iletti.

Kurum ziyaretleri sırasında çok sayıda kamu görevlisi Büro Memur-Sen’i tercih ederek sendikaya üye oldu.

HEDEFİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

Antalya’daki çalışmalar hakkında konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Erdoğmuş, Büro Memur-Sen’in ülkenin dört bir yanında kamu görevlileriyle buluşmaya devam ettiğini söyledi. Büro Memur-Sen’in kamu görevlilerinin tercihi ile büyümeye ve güçlenmeye devam ettiğini kaydeden Erdoğmuş, “Sendika olarak bizler kamu görevlilerimiz için varız. Her platformda kamu görevlilerimizin hakları için mücadele ediyoruz. Mücadelemizi gören kamu görevlilerimiz sendikamızı tercih etmeye devam ediyor. Ülkemizin dört bir yanında kamu görevlilerimiz Büro Memur-Sen çatısı altına giriyor. Bilindiği gibi sendikamızın 100 bin, konfederasyonumuz Memur-Sen’in bin milyon üye hedefi var. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Bizleri tercih eden tüm kamu görevlilerimize teşekkür ediyorum. Bizi tercih eden kamu görevlilerimiz şüphe duymasın ki, onlardan aldığımız gücü kamu görevlilerimizin hakları için kullanmaya devam edeceğiz. Bunun en güzel örneğini 3’üncü dönem toplu sözleşmede yaşadık. Toplu sözleşmede 213 kazanıma imza atarak büyük bir başarı elde ettik. Bundan sonrada kazanımlarımız hız kesmeden devam edecek” dedi.

BAYRAĞIMIZ TÜM İLLERDE ZİRVEDE

Genel Başkan Yardımcısı Kutbettin Aydın ise, ülkenin dört bir yanında Büro Memur-Sen bayrağının zirvede dalgalandığını söyledi. Kutbettin Aydın, “Ülkemizin dört bir yanını adım adım dolaşarak kamu görevlilerimizle bir araya geliyoruz. Kamu görevlilerimizin sorunları yerinde çözüme kavuşturuyoruz. Yaptığımız başarılı çalışmalarla tüm illerde sendikamız bayrağı haklı olarak zirvede dalgalanıyor. Büro Memur-Senimizin bayrağını en zirveye, daha ileriye taşımak için tüm teşkilatlarımızla mücadelemize hız kesmeden devam edeceğiz. sendikamızın ilerlemesinde emeği olan teşkilatımıza, dava erlerine şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

BÜRO MEMUR-SEN ÜYESİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Büro Memur-Sen üyesi olmanın bir ayrıcalık olduğunu vurgulayan Nihat Tunç ise, “Sendika olarak kamu görevlilerimizin haklarını her alanda savunuyoruz. Toplu sözleşmede, yaptığımız görüşmelerle, açtığımız davalarla kamu görevlilerimiz için kazanımlar elde ediyoruz. Bir yandan kazanımlar elde ederken diğer yandan da üyelerimiz için önemli projelere imza atıyoruz. Sendika olarak sadece bu günü değil, yarını da düşünüyoruz. Üyelerimize ferdi kaza sigortası yaptırıyoruz. Sigorta ücretini sendika olarak ödüyoruz. Allah korusun üyelerimizin başına bir kaza geldiğinde ailelerine sigorta kapsamında maddi yardım yapıyoruz. Bunun için diyoruz ki Büro Memur-Sen üyesi olmak bir ayrıcalıktır. Tüm kamu görevlilerimizi hakları için, kazanımlar için, ayrıcalıklardan faydalanmak için sendikamız Büro Memur-Sen’e bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans