DUYURULAR
EGE ZİYARETİMİZ ÇALIŞANLARDAN TAKDİR TOPLADI

EGE ZİYARETİMİZ ÇALIŞANLARDAN TAKDİR TOPLADI


AFYON


AFYON
Afyon ilimizde Öğleden sonra yapmış olduğumuz kısa ziyaretlerde Defterdarlık, Milli Emlak Müdürlüğü, Adliye, Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu ve İş-Kur İl Müdürlüğü kurum çalışanları ziyaret edildi. Ziyaret Kapsamında Defterdar Yardımcısı, Milli Emlak Müdürü, SGK İl Müdürü, Adliye Yazı işleri Müdürü ve Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürü Makamlarında ziyaret edildi. Ayrıca bu kurumlarda gÖrev yapan üyelerimiz de ziyaret edildi.

         

UŞAK
Afyon ilimizde gerçekleştirdiğimiz kurum ziyaretleri sonrasında aynı gün akşam Uşak ilimizde Sosyal Güvenlik Kurumu, Maliye ve Valilik çalışanlarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Uşak İl Temsilcimiz Osman Savaş tarafından organize edilen toplantıya geniş katılımın olduğu gÖrüldü. Toplantıya katılan Uşak Memur-Sen İl Başkanı Dr. Mete Manga kısa bir selamlama konuşması yaparak Büro Memur-Sen’in Uşak’ta emin adımlarla yoluna devam ettiğini belirterek başarılı çalışmaların devam edeceğine inandığını ifade etti. Daha sonra kurum çalışanları ile sorunlarla ilgili gÖrüş alış verişinde bulunduk.

  

MANİSA
Manisa ilimizde Defterdarlık, Vergi Dairesi, Adliye, Valilik Nüfus Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, İş-Kur İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Meteoroloji İstasyon Müdürlüğü Kurum çalışanları ziyaret edildi. İl Nüfus Müdürlüğünde seçim nedeni ile hafta sonu yapılacak çalışmalar için ek mesai talebinde bulunuldu. Ziyaret Kapsamında Cumhuriyet Başsavcısı, İl Nüfus Müdürü, Vergi Dairesi İnsan Kaynakları Müdürü, Milli Emlak Müdürü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü, İş-Kur İl Müdürü ve Meteoroloji İstasyon Müdürü Makamlarında ziyaret edildi. Ayrıca Akşam sendikada değerlendirme toplantısı yapıldı. Bir günlük Manisa il ziyaretini müteakiben Salihli Vergi Dairesi ziyaret edildi. Zamanın kısıtlı olması nedeniyle Salihli’de vergi dairesi çalışanları ve Mal Müdürlüğü personeli ziyaret edildi. Vergi Dairesi Müdürü de makamında ziyaret edildi. Salihli ilçesinde yaptığımız bu ziyaretimiz de personel tarafından takdirle karşılandı. 

    

AYDIN
Aydın ilimizde çalışmalara başlamadan Önce Aydın ili Bozdoğan ilçesinde Mal Müdürlüğü ve Adliye ziyaretleri gerçekleştirildi. Akşam ise sendikada geniş katılımlı bir toplantı organize edildi. Ertesi gün yaptığımız Aydın İli kurum ziyaretlerinde Defterdarlık, Vergi Dairesi, Adliye, Valilik, İl Dernekler Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, Sivil Savunma İl Müdürlüğü ve BÖlge çalışma müdürlüğü idarecileri ve çalışanları ziyaret edildi. Zamanın yeterli olmaması nedeniyle iş kolumuza bağlı bütün kurumları ziyaret edilemedi. Ancak ziyaretler çerçevesince Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü, Valilik Yazı İşleri Müdürü, il Dernekler Müdürü ve Adliye Yazı İşleri Müdürü Makamlarında ziyaret edildi. Öğleden sonra ise Aydın’ın en büyük ilçesi olan Nazilli İlçesi ziyaret edildi. Nazilli’de Adliye, Kaymakamlık ve Mal Müdürlüğü çalışanları ziyaret edildi ve çalışanların sorunları dinlendi.


DENİZLİ
Aydın ilinde ve Nazilli ilçesinde gerçekleştirilen ziyaretleri müteakiben yolumuzun üzerinde bulunan Denizli ilimizde de Denizli İl Başkanı İlyas İnan ile kısa bir sohbet imkânı bulduk. Tek başına şube olma sayısına az bir üyesi kalan Denizli il başkanı ve ekibine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettik.

   

BURDUR
Burdur ilimizde yine Defterdarlık başta olmak üzere Vergi Dairesi, Adliye, Valilik, Sosyal Güvenlik Kurumu, Meteoroloji İstasyon Müdürlüğü, Sivil savunma İl Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kurum çalışanları ziyaret edildi. Yapılan ziyaretler çerçevesince Defterdarlık birim Müdürleri, Valilik Yazı İşleri Müdürü, İl İdare Kurulu Müdürü, İl Nüfus Müdürü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü ve Sivil Savunma İl Müdürü Makamlarında ziyaret edildi. Sivil Savunma çalışanları ile yapılan gÖrüşmede ise personelle ilgili sendikamızın yapmış olduğu çalışmalar anlatıldı. Akşam sendikada yapılan toplantıda eski başkanımız Gültekin Altındal’ın emekli olması nedeni ile yeni yÖnetim kurulu oluşturuldu. GÖrevi yeni devralan Burdur il Temsilcimiz Yusuf Yağcı beye yeni gÖrevinde başarılar diliyoruz. 

İş kolumuzda bulunan kurum sayısının çok olması ve zamanın dar olması nedeniyle illerimizde iş kolumuza bağlı bazı kurumları ziyaret edemedik veya bazı kurumlarda bütün personeli ziyaret edemedik yani bu ziyaretlere yine beş gün yetmedi. Bu yüzden kendilerini ziyaret edemediğimiz üyelerimiz ve çalışan personelin bizi anlayışla karşılayacaklarına gÖnülden inanıyoruz. Bu ziyaretlerimizde bize iştirak eden İl Temsilcisi ve YÖnetim Kurulu üyeleri ve işyeri temsilcilerine teşekkür ediyoruz. Yaptığımız il gezilerinde sendikalı olsun ya da olmasın memur arkadaşlarımızın ziyaretlerimizden memnun kaldıklarını ve bize teveccüh gÖsterdiklerini müşahede ettik. üyelerimizin gÖsterilen bu teveccühün boşa gitmeyeceğini, sendikamızın her koşulda hizmet üretmeye devam edeceğini bilmesini isteriz.


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans