DUYURULAR
EDİRNE GENÇLİK VE SPOR ÜYELERİMİZLE BİRLİKTEYİZ

EDİRNE GENÇLİK VE SPOR ÜYELERİMİZLE BİRLİKTEYİZ


Büro Memur Sen Edirne Şubesi olarak Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü üyelerimiz ile akşam yemeğinde bir araya geldik.

Programımıza: Genel Başkan Yardımcımız Feyim Bingöl, Memur Sen İl Başkanımız Erdinç Dalgıç, Eğitim Bir-Sen Başkan Vekili İsmail Çelik, Kurum Amirleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü üyelerimiz ve basın mensupları katıldılar.

Eğitim Bir-Sen Başkan Vekili İsmail Çelik'in sunuculuğunu yaptığı programda:
Büro Memur Sen Edirne Şube Başkanı Memet Sait Ercan selamlama ve açılış konuşması yaptıktan sonra Sendikal Bilgilendirme sunumu yaptı.


Genel Başkan Yardımcımız Feyim Bingöl Toplu Sözleşme Süreci ile ilgili bilgilendirme yaptı. Gençlik Spor Görevde Yükselme Sınavı ile ilgili sendikamızın katkılarına değinerek görevde yükselme sınavı hazırlık kitabının hazırlandığını ve son aşamada olduğunu ifade ettiler. Gençlik ve Spor Bakanlığındaki sendikalılar içerisinde Büro Memur Sen oranı % 84 ile Türkiye'de Tüm Sendikalar içerisinde tarihi bir rekor olduğunu.
Ayrıca Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Büro Memur-Sen üyelerinde son 5 yılda hiç bir üyemizin istifasının bulunmadığı bizleri bu kurum çalışanlarına hayran bırakmıştır. Buda bu kuruma karşı olan sorumluluklarımızı kat kat arttırmaktadır. Bu bilinçle her daim üyelerimizin yanlarında olduğumuzu vurguluyoruz dedi.

Katılım ve sunuculuğuyla programımıza değer katan renk katan çok değerli abim Eğitim Bir Sen Şube Başkan Vekili İsmail Çelik'e özellikle teşekkürlerimi sunuyorum.

Memur Sen sendikamızın kurulduğu 1995 yılında Konya da görevli iken Sendikamızın kuruluş aşamasında katkılar sunan, Edirne Defterdarlığı Personel Müdürü sayın Mehmet AK'a bu vefasından dolayı hediye takdim edildi.
bu güzel tablonun oluşmasında emeği geçen Şamil Doğu Del'e ve Suat Gözegir'e  katkılarından dolayı hediye takdimi yapıldı. Gençlik Sporda sendikamıza emek ve katkıları olan Denetleme Kurulu Üyemiz Yakup Aslan'ın emekliliğe ayrılması nedeniyle katkılarından dolayı hediye takdim edildi.

Programımıza katılımları ile bizleri onure eden Genel Başkan Yardımcımız Feyim Bingöl'e ve katılım sağlayan tüm gönül dostlarımıza saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum.

Büro Memur Sen Edirne Şubesi
Yönetim Kurulu Adına
Memet Sait Ercan
Şube Başkanı

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans