DUYURULAR
Büro Memur Sen Zonguldak Şubesi İşyeri Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Büro Memur Sen Zonguldak Şubesi İşyeri Temsilcileriyle Bir Araya Geldi


Büro Memur-Sen Zonguldak Şubesi, işyeri temsilcileriyle bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

Büro Memur-Sen Zonguldak Şubesi, Genişletilmiş işyeri temsilcileri buluşması toplantısı yaptı. Zonguldak Öğretmen evinde yapılan toplantıya, Memur Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Büro Memur-Sen  Şube Başkanı Ramazan Seyrek, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Sadettin Dede, yönetim kurulu üyeleri ve işyeri temsilcileri katıldı.

Şube Başkanı Ramazan Seyrek, yaptığı konuşmada, şubelerinin üye sayısını 500'e ulaştıran işyeri temsilcilerine ve üyelerine teşekkür etti. Ramazan Seyrek, "Halkımızın ve özellikle üyelerimizin talep ve isteklerini her uygun platformda dile getirerek sorunları çözmenin gayretinde olacağız. 2015 yılı toplu sözleşme yılı olacak ve bu yılda 2016-2017 yıllarını kapsayan toplu sözleşmeler imzalanacak. Toplu sözleşmelerde göreceğiz ki, görüşmelerde Büro Memur-Senin ağırlığı olacaktır. Büro kolunda genel yetkili olan sendikamız tüm üyelerin görüşlerini alarak toplu sözleşmeden üyelerimiz, tüm kamu çalışanları ve ülkemiz adına kazanımlar arttıracaktır. Toplu sözleşme için talep öneri ve görüşlerin alınacağı formlar hazırladık. Bu formların tüm üyelerce doldurulup şube yönetimine tesliminden sonra Genel Merkeze iletileceğiz. Zonguldak il genelinde üye olma potansiyeline sahip kamu çalışanlarından, üye sayılarını en kısa sürede 700lere oradan 1000lere taşımanın gayretini göstereceğinize olan inancımız tamdır" dedi.

Memur Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar da istişare toplantısında yaptığı konuşmada,  "Büro Memur Sendeki arkadaşları ben özellikle önemsiyorum. Çünkü sizler devletin millete en yakın olan birimlerinde çalışıyorsunuz. Halkın sorunlarına en çok çözüm getirebilecek birimlere çalışıyorsunuz. SGKda, Maliyede,Adliyede, İşkurda yani her başı sıkışanın gittiği yerde çalışıyorsunuz" diye konuştu.

Aşkar, sözlerini şöyle sürdürdü: "Öncelikle şunu bilmenizi istiyorum ki ve bunu çok önemsiyorum. Memur arkadaşlarımız devletten alacaklıdır. Bunun tersini kim söylerse yalan söyler ama aynı memur arkadaşlarımız millete karşı da borçludur. Sizler ve bizler devletin sıcak yüzünü şefkatli yüzünü bu millete göstermek zorundayız;  çünkü bu millet zor şartlar altında hepimizi okutmuştur  ve bu görevlere getirmiştir. Bu kapsamanda Büro Memur Sendeki arkadaşlarımıza  çok büyük iş düşüyor. Ben Büro Memur-Sendeki arkadaşlarımızın bu görevi layıkıyla yerine getirdiğine inanıyorum"

Yapılan konuşmaların ardından Büro Memur Senin istişare toplantısı basına kapalı olarak devam etti.ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans