DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN VARSA KAZANIM VAR

BÜRO MEMUR-SEN VARSA KAZANIM VAR


Büro Memur-Sen Ordu Şubesinin düzenlediği piknikte konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, "Büro Memur-Sen olarak birçok kazanıma imza attık. Önümüzdeki ay ilk defa oturacağımız toplu sözleşme masasında da kazanımlara imza atacağız. Bilinmelidir ki, Büro Memur-Sen varsa kazanım vardır" dedi.Büro Memur-Sen Ordu Şubesi, üyelere yönelik Ünye Asarkayada piknik düzenledi. Ordu şubesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen piknik şöleni, sendika üyeleri arasındaki birlik ve beraberliği arttırdı. Pikniğe Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, genel merkez yönetim kurulu üyeleri Sait İnan ve İdris Maden, Ordu Şube Başkanı Sait Aydoğan, şube yönetim kurulu üyeleri ve bine yakın sendika üyesi katıldı. 

SOSYAL ETKİNLİKLİKLER BİZLERİ BİRBİRİMİZE BAĞLIYOR
Etkinlikte konuşan Genel Başkan Yusuf Yazgan, sendika olarak her zaman üyelerinin yanında olduklarını belirtti. Sivil toplum örgütlerinin bir görevinin de sosyal faaliyetler düzenlemek olduğunu ifade eden Genel Başkan Yazgan, bu tür sosyal faaliyetlerle yoğun iş tepmosunda görev yapan kamu çalışanlarının moral ve motivasyonunu arttırdığını söyledi. Yusuf Yazgan, "Böylesine bir etkinliğin düzenlenmesinden dolayı, başta Ordu şubemiz olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Böylesi sosyal etkinlikler bizleri birbirimize daha da bağlayacaktır. Büro Memur-Sen olarak, geçmişe baktığımız zaman çok büyük yol kat ettiğimizi göreceksiniz. Bunları hep birlikte başardık ve başarmaya devam edeceğiz" dedi.

BÜRO MEMUR-SEN VARSA KAZANIM VAR
Büro Memur-Sen olarak her zaman kamu çalışanlarının hizmetinde olduklarını kaydeden Yazgan, kamu çalışanları için birçok kazanıma imza attıklarını vurguladı. Elde ettikleri kazanımlarla ve teşkilatın özverili çalışmalarıyla geçtiğimiz yıl genel yetkili sendika olduklarını hatırlatan Yazgan, bu yılda yetkilerini tazelediklerinin altını çizdi. Yazgan, "Hizmet kolumuzda 10u bakanlık olmak üzere toplam 45 kurum var. Her bir kurum için ayrı birer sendika gibi çalışıyoruz. Hizmet kolumuzdaki tüm kurumların sorunlarını çözmek için aralıksız mücadele veriyoruz. Şimdiye kadar birçok kazanıma imza attık. Önümüzdeki ay ilk defa toplu sözleşme masasına oturacağız. Toplu sözleşme masasına hazırız. Tüm sorunları masaya taşıyacağız ve masadan kazanımlarla kalkacağız. Bilinmelidir ki, büro memur-sen varsa kazanım vardır, hizmet vardır" dedi.

GAYRETİMİZ BİZLERE YETKİLİ SENDİKA OLMA HAKKINI KAZANDIRDI
Büro Memur-Sen Ordu Şube Başkanı Aydoğan ise, piknik gibi sosyal etkinliklerin vatandaşlar ve kamu çalışanları arasındaki diyaloğu arttırdığını ifade etti. Sait Aydoğan, "Düzenlediğimiz bu piknik, üyelerimizin yorgunluğunu atıp, birbirleriyle tanışmasını ve kaynaşmasını sağlayacaktır. Sendikamız sosyal olaylara karşı duyarlı olma, üyelerinin ekonomik haklarını koruma, milletimizin kültürünü tanıtma ve eğitimine katkı sağlama sorumluluğunu taşımaktadır. Bu sorumluluğumuz, azmimiz ve gayretimiz bizlere yetkili sendika olma hakkını kazandırmıştır" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan ve genel merkez yönetim kurulu üyelerine kamu çalışanlarının haklarını almada gösterdikleri gayretli çalışmalar nedeniyle plaket verildi.

Piknik, birbirinden renkli oyunlar ve  Ordunun tanınmış müzisyenlerinden Yener Kayanın söylediği şarkılar ile devam etti. ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans