DUYURULAR
Büro Memur-Sen, Van Ve Ağrı’da Kamu Görevlileriyle Buluştu

Büro Memur-Sen, Van Ve Ağrı’da Kamu Görevlileriyle Buluştu


Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları, Van ve Ağrı’daki kamu görevlilerinin sorunlarını yerinde dinledi ve sorunları çözümü için kurum yöneticilerine iletti.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Vecdi Yanbaz ve Nihat Tunç, Van’daki kurumları ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcıları Vecdi Yanbaz ve Nihat Tunç’a ziyaretleri sırasında Van Şube Başkanı Mahmut Gülaçar, Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler ile Van Şube Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Genel Başkan Yardımcıları, kamu görevlileriyle bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi. Sorunları not alan Vecdi Yanbaz ve Nihat Tunç, sorunların çözüme kavuşturulması için sendika olarak gerekli mücadelenin yapılacağını söyledi.

SORUNLAR YÖNETİCİLERE İLETİLDİ

Genel Başkan Yardımcıları Yanbaz ve Tunç, kamu görevlileriyle yaptıkları görüşmelerin ardından kurum yöneticileriyle bir araya geldi. SGK İl Müdür Yardımcısı Mehmet Karakoç, TÜİK Bölge Müdürü Özer Coşkun, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan ve Doğu Anadolu Gümrük Bölge Müdür Vekilini ziyaret eden genel başkan yardımcıları, not aldıkları sorunları kurum yöneticilerine iletti. 

VAN’IN ARDINDAN AĞRI

Genel Başkan Yardımcıları Yanbaz ve Tunç, Van’daki temaslarının ardından Ağrı’ya geçti. Ağrı Şube Başkanı Ahmet Alpaslan, Van Şube Başkanı Mahmut Gülaçar ve Kocaeli Şube Başkanı Fırat Güler'in eşlik ettiğini Genel Başkan Yardımcıları, Gürbulak Gümrük Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Bölge müdürü ve gümrükteki kamu görevlileriyle bir araya gelen Vecdi Yanbaz ve Nihat Tunç kamu görevlilerinin yaşadığı sorunları yerinde inceledi. Görüşmelerden memnun olan kamu görevlileri, Büro Memur-Sen’e üye olarak çalışmalara destek verdi.

SORUNLARI MERKEZİNDE ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcısı Vecdi Yanbaz, Büro Memur-Sen Olarak her zaman kamu görevlilerinin yanında olduklarını söyledi. Bölge bölge, il il dolaşarak kamu görevlilerinin sorunlarını yerinde dinlediklerini belirten Vecdi Yanbaz, “Sendika olarak hiçbir zaman kamu görevlilerimiz arasında ayrım yapmıyoruz. Ülkemizin her bölgesindeki kamu görevlilerimiz bizler için aynı değere sahip. Kamu görevlilerimizin sorunu bizlerin sorunudur. Yaptığımız ziyaretlerle sorunları merkezin dinleyerek çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz” dedi.

EMEK VE EKMEK MÜCADELESİ

Genel Başkan Yardımcısı Nihat Tunç ise, Büro Memur-Sen’in emek, ekmek, demokrasi, ekonomi, özgürlükler mücadelesi verdiğini söyledi. Emeği ve ekmeği büyütmek için çalıştıklarını vurgulayan Nihat Tunç, “Sorunları çözüme kavuşturmak için gayret gösteriyoruz. Her zaman mazlumun yanında, zalimin karşısında duruyoruz. Şüphesiz, kamu görevlilerimiz için ne kadar çalışsak, mücadele versek azdır. Çünkü kamu görevlilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Bizlerde bu bilinçle, gecemizi gündüzümüze katarak, mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarımıza, mücadele etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans